Jestřábí žena (1985)

Silno pripomínajúce klasické čs rozprávky. A hoci obsadenie holywoodske ... to rozdiel malý. Čo neznamená, že Jastrabia žena je zlá rozprávka. Práve naopak, je to celkom dobrý príbeh z časov dávno zabudnutých :)

Catwoman (2004)

Prsia a zadok Halle Berry zdominovali tento inak ťažko pozeratelný paškvil s úplne kretenskym príbehom...

Lovci pokladů (2004)

Sklamaný som rozhodne nebol. Klasický dobrodružný film ktorý celkom pobaví. Nicolas Cage je slušným pokračovateľom Indie-ho a jeho "frajerka" je celkom na "úrovni". :) Zaujímavé interiery sály pokladov a celkom reálne kódy a kľúče na otváranie 200 rokov starých komnát ... Tak niekde na úrovni 3,5*

Jak jsem přežil (2009) (seriál)

Prekvapujúco dobrá produkcia slovenskej výroby. Skutočné príbehy (až ťažko uveriť) sú často sprevádzané dobrými hereckými výkonmi.

SOS (2004) (pořad)

Dobrá zábava. Ale nedá sa povedať že stabilne dobrá. Majú veľmi dobré gagy, ale aj hlúpe... Jednička je jednoznačne Krčma "U Slováka" :))) Takže: Ebeeeeeeenci!!!

Království nebeské (2005)

Dobre urobená historická epopeja. Počkal som si až na TV verziu ale stálo to za to. Výborne urobená záverečná bitka o Jeruzalem. Silno pripomínala scény z "Návratu kráľa".

Těsně vedle (2007)

Veľmi chaoticky natočené, vela scén bolo na tvrdo od veci, ale na koniec dej bol jednoduchy a v podstate nešlo o žiadne umenie ale o jednoduchú komédiu. Ben Stiller nesklamal, odviedol slušný priemer ale zbytok, hlavne ženskej osady nestál za veľa. Celkom smiešny koniec :)

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Úchylné jak divá sviňa... Toľko krvi a lietajúcich ľudských orgánov, vyrezávanie mužského prirodzenia a iných zbesilostí som doposiaľ nikdy nevidel. Jednoznačne film určený pre silnejšie žalúdky a napriek faktu ze oslavuje staré dobré zombiovské B-ka, to Planéta teror ich brutalitou jednoznačne predčila. Ale o to určite Rodriguezovi išlo. Zakže hor sa na krvááááák...

Profesionálové (2008) (seriál)

Začalo sa nemastne neslane, ale zdá sa že s dalšími diielami prichádzajú scenáristom čoraz lepšie nápady. Herci sa už zhostili rolí veľmi slušne a najmä Hurka začína byť legendou :)))

Spalovač mrtvol (1968)

Skvelý výkon tolko krát vyzdvihovaný v komentároch sa nedá R. Hrušínskemu uprieť. On sám poťiahol morbiditu tohot filmu do neskutočných rozmerov... Hold má na to tvár :) A pri tom rozdiel postavy Kopfrkingla a detektíva z "Adéla ješte nevečeřela" zase nie je až tak rozdielny :)