Ošklivka Betty (2006) (seriál)

Najhoršie na tom je, že vieme, že opekne, ale America Ferrera nie je nič moc ani po opeknení.

Spadla z nebe (1978) (seriál)

Tri hviezdičky iba kvôli nostalgii a že kedysi som na tom úplne fičal.

Temný rytíř (2008)

Z tohto filmu robia geniálny film tri veci: 1)Joker. Joker, tak strašidelný ako nikdy. Je omnoho bizarnejší, šibnutejší a drsnejší než ako sme boli zvyknutý u Jacka Nicholsona (tým nechcem povedať, že Jack bol slabý). Heath Ledger si naozaj zaslúži oskara, za tento nehorázny výkon. 2)Two-Face je urobený úplne dokonale. Smiešna silikonová maska, ktorú nosil Tommy Lee-Jones sa zmenila na naozajstné odpudivé spálené mäso a Aaron Eckhart vyzeral úplne ako z klasického kresleného, ponurého Batmana. 3)Batman samotný. Takéhoto reálneho Batmana sme ešte nemali možnosť vidieť. Máte pri ňom pocit, že je úplne všetko v poriadku, keď nad vami poletuje muž oblečený ako netopier. A hviezda Christiana Balea stúpa strašným tempom hore.

Lovci dinosaurů (2005)

Taká skvelá myšlienka a také odporné spracovanie celého nápadu. Večná škoda.

Velké nesnáze v Malé Číně (1986)

Úplne úžasná komédia typická pre 80.roky. Naivný dej a béčkové spracovanie od Johna Carpentera ma úplne dostali.

Duchové Marsu (2001)

Nádherné béčko od majstra béčok Johna Carpentera.

Plán hry (2007)

Klišovitá zápletka, detinské vtípky, trošku sladkej omáčky a navrch k tomu The Rock, ktorý naozaj vie hrať. Tento film ma úplne prekvapil a z odpornej klišovitej zápletky dokázal vytrieskať takmer všetko.

Podivné dědictví (1972)

Film som videl nespočetne veľakrát, hlášky poznám naspamäť a to nepreháňam. Ale tento asi najlepší spaghetti-western ani po tom všetkom nestráca na svojej hodnote. Doporučujem naozaj všetkým.

Krotitelé duchů (1984)

Krotetelia duchov je jediný film, ktorý ma ako malého vystrašil a ako staršieho aj dokonale pobavil. Doteraz má u mňa tento film čestné miesto ako jediný film pri ktorom som sa bál.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Každá časť tohto seriálu ma dokáže skvelo pobaviť. A aj keď si nie som istý, že či pobavenie môže stačiť na 5 hviezdičiek, tak to na tých 5 určite posúva Charlie Sheen. Postava Charlieho v tomto seriály je vyložene naňho a on si ju vychutnáva plnými dúškami. A pre posilnenie môjho zážitku z tohto seriálu je určite skvelý slovenský dabing, ktorý je každým seriálom lepší.