Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Odporné nechutné vtipy so Sandlerom v akčnej podobe. Plytký sexistický humor bol proste v celom filme. A ja som sa pri tom strašne bavil. Dysko, Dysko, Gúd, Gúd !!

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Nádherne geniálne. Úvod bol síce trošku pomalý a naťahovačný, ale potom to prišlo. DrD a s ním fantasy svet, ktorý narážal na Pána prsteňov, do ktorého tvorcovia hádzali vtípky z Hviezdnych vojen. Klobúk dole. Teším sa na posledný film. Nie, na 4. film.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Slabší dej než v predchádzajúcom filme, ale o mnoho viac skvelých vtipov. Tým pádom je to vyrovnané, 5*.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Geniálne hry s cestovaním v čase u mňa naozaj "zaskórovali". Páčili sa mi vtípky, páčilo sa mi aj že to bolo plne vo futuramskom duchu. Občas filmu dochádzal dych, ale za ten koniec som musel dať 5*.

Zajíček bez oušek (2007)

Klasická romantická komédia o tom, ako napraviť nenapraviteľného sukničkára. A Til Schweiger vám pri tom vie poriadne poštekliť bránicu.

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Mám rád fantasy, ale toto ma nedokázalo zaujať tak, aby som to bol schopný dopozerať. Stále som mal pocit, že pozerám nejakého Herkulesa s Kevinom Sorbom. A žiadna neskutočná brutalita tam nebola, ako sa písalo v obsahu, že by tam mal byť( aspoň v prvých 3 dieloch).

Mlha (2007)

Na tento film som sa strašne tešil, a to bola asi chyba, lebo ma strašne sklamal. Mohol by som prekusnúť efekty a la Hercules či Xena, ale film ma proste nebavil. Nedokázal ma strhnúť tak, aby som ho so záujmom dopozeral. Ale posledná polhodina bola fakt dobrá, škoda, že v takom tempe sa nedržala aj predchádzajúca hodina a pol.

Heavy Metal (1981)

Na rok vzniku je to podľa mňa veľmi odvážny počin. Kresby sa mi páčili ale hudba sa mi nie vždy úplne hodila do toho, čo sa práve dialo. Ale niektoré poviedky boli fakt dosť dobré a film som dopozeral bez jediného zívnutia.

Rande s celebritou (2004)

Táto akože komédia okolo humoru ani nechodila. Keby tam bol aspoň nejaký plochý humor, ale nič. Je tam tolko srandy ako v márnici. Postavy sú maximálne nesympatické a je vám úplne jedno ako sa budú vyvíjať, lebo aj tak je jasné hneď na začiatku, kde to skončí. A tie dialógy sú maximálne nezáživné. Tak prečo jedna hviezdička? Raz som sa tuším pousmial.