Purpurový vrch (2015)

Neviděl jsem, ale bylo mi přikázáno mou drahou polovičkou ***, takže jsem jako správnej chlap bouchl do stolu a udělal jak řekla ...

Nabitá zbraň 1 (1993)

Pár seků se opravdu vyvedlo, za to jak ale prznili výborné filmy nemastným neslaným a trapným "vtipem" dám jen dvě.

Špionáž (2013)

Film má velmi zajímavý a chytlavý náběh ve kterém čekáte na další překvapení které bohužel nepřijde a zvrtne se to do idealistcky povrchní obamovské močky u které nepřemýšlíte a usínáte. Za námět herce a kameru si to zaslouží zmínit, ale dál nešířit.

Interstellar (2014)

Pozdrav místním nadšencům, zaostalým vzdělancům z JZD a otupělým ignorantům. Jak někdo za tohle dá pět hvězd a pak se může podívat do zrcadla a nevidět tam nevkusnýho zdegenerovanýho mutanta na hranici retardace, to mě vysvětlete teda. 169min natahování nesmyslných keců na námět generovanej kdesi v tamním ústavu završí absurdní debilitou v knihovně, co dodat.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Jen břečka používaná k ovlivňování tupejch mas lidí. Každej normální člověk si najde své ničím neovlivněné informace nezabalené do kupy hoven ..

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Tak jsem se vám jedno odpoledne zcela vyjímečně nudil, zevlil u pc a co mě netrklo - "stahnu si seriál". Chtěl jsem něco novějšího, ale ne nějakou "stárforsovou" břečku z nějakého vzdáleného budoucího vesmíru. Prostě na něco obyčejně vyjímečného. A ejhle, The Knick, v hlavní roli s profilem "Hitlera" ala Clive Owense, se nám vyloupl ani nevim jak jsem na ten odkaz mačkl, ale neváhal jsem a stahl. I přes to že jsem dokoukal všechny díly s chutí na další, nemohu "zatím" dát plný počet hvězd, jelikož pan Steven Soderbergh není přesně moje parketa, ale i přes to se s tímto dílem velice zručně popral co se týče realistického materiálu i znázornění krutosti danné doby a co mě na závěr první série rozštíplo, je něco co se drží v lékařství do dnes. Jsi závislej na nějaké látce, vyléčíme tě z této závislosti tím, že tě uděláme závislím na jiné ... Je vidět, že začátky medicíny byly kruté, ale když si vezmu, že je to přes století zpětné a nějaké principy jsou pořád obdobné, tak mi nepřijde ten pokok tak razantní ...

Romper Stomper (1992)

jeden z nejrealističtějších filmů s pleškama, co sem zatím viděl.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

474 minut za mnou a jediný co řeknu je hm, ušlo. Za efekty a masy těch šotků a zjevů dávám tři, ale děj těžce out.

Želvy Ninja (2014)

Neustále jsem čekal, kdy se připojí i Rocksteady a Bebop, ale marně. Škoda no ... Jinak svižné, moderní, nic pro vyschlé a zahořklé sarkastické mutanty s vyšším věkem než-li jejich IQ samotné a zásekem v roce zvonění klíčů !