Zběsilý útěk (2006)

Filmse odehrává v 18ti hodinovém rozmezí v depresivním prostředí a musím uznat, že Wayne Kramer z toho vymlátil co se dalo. Velice zdařený příběh s akčními scénami.

Šakal (1997)

Willisova klasická role, kterou doplňuje R. Gere.

Odstřelovač (2007)

Snímek, který pobaví a natchne jen určitý typ lidí.

8. míle (2002)

Tak jako po tomto filmu, nejsem zrovna natchnut, jak jsem očekával. Přehnaně "uvědomělej" běloch (Eminem) si hraje v místnim ghetu na "negra" v podobě rapu. No do toho hereckým výkonem, že by zaujal to se řici nedá ! A abytoho nebylo málo tak "nečekaně" je v tom "ženská" a nečekaně na závěr vyhraje turnaj v rapu, o který celý film de, tudíž ani zápletka s celkovým průběhem filmu za moc nestojí. Nejlepší muzika filmu byla asi ta eminemova, ale jelikož vůbec nepatřila do děje ale byla spíše kulisou, tak ani to nezaujme. Slabší 2 *

Suprhrdina (2008)

Parodie to sice je, ale že by byla něčím vyjímečná či překvapivá, tak to vůbec.

Sirotčinec (2007)

Jestli někdo nemáte rádi přehnané horory, sci-fi a přehnané množství krve u hororů, ale přesto se rádi bojíte. Nanic nečekejte a shlédněte tento snímek ve kterém se podařilo dokonale napnout diváka a zároveň ho i vylekat.

Muži v černém 2 (2002)

Méně zdařený druhý díl, ale tak za shlédnutí to stojí.

Muži v černém (1997)

Zajímavé, vtipné, no ideální pro nudný večer.

Policajt v Beverly Hills II (1987)

Eddie Murphy i v pokračování úspěšné "jedničky" opět dokázal že tento film patří mezi akční klasiku s výborným humorem.