Americká štvanice: Útok na Bostonský maraton (2023) (seriál)

Multi kulti, kulti multi. American dream, ktery nezadržitelně proniká přes západ i do Evropy. Aniž bychom si to uvědomovali, do pár let budeme multikulturně obohacování na pravidelné bázi. Belgie, Francie a Velká Británie už to obohacení prožívají týden co týden. Všichni ti sráči, kteří tohle umožňují nebo dokonce i schvalují, by měly být multikulturně obohacení doprdele bandou multikulturnich kozomrdů. Sráči. Sráči. Sráči.

Kancl (2005) (seriál)

Dokonalá satira a slzavá vzpomínka na dobu, kdy USA byla ještě země neomezených možností bavící se černým humorem. Dnes nemyslitelné. Vlastně je zázrak, že Kancl je stále možné v Only Black Lives Matt... pardon, v USA, vysílat. Určitě se ale v brzké době najde spousta pobouřených homosexuálů, transexuálů a mikrovlnek s šesti vagínama, na jejichž popud se seriál stáhne z nabídky.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Neprekonatelny top

Ženy v běhu (2019)

Pokud budu uprimny, tak nikdy jsem se v kine tolik nebavil, tolik jsem neplakal. Zakladem bylo ocekavani podprumerneho bullshitu a z ocekavaneho balastu vylezlo neskutecne vtipne a nevtirave resume. Promite, ja jsem nadsen!

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Nevěřil jsem, ale ano. I já umím dát sci-fi plnej počet. To, co se odehrávalo v posledních dvou dílech, překonalo naprosto vše. Vtahující, strhující! Paráda!

Hrdinové ohně (2017)

Odpad, nebo 5 hvězdiček. Nic mezi tím. A zrovna včír jsem měl náladu dobrou. Bavilo mě to. Sedlo to. A brečel jsem.

Uprchlík (1993)

Po dlouhé době napínavá záležitost, která nedovolí vydechnout. Vynikající.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Hanks je extratřída! A Eastwood jako režisér se mi taky zamlouvá. Děkuju. Velký zážitek na malém prostoru. Střídmé, přitom bohaté.

Osm hrozných (2015)

Jmeno Channing Tatum v uvodnich titulkach radne vydesi. O to vice potesi, jak stylove ze sceny odejde ;) Behem uvodni hodinky, kdy divky v kine usinaji, se pozvolna rozehraje krasna hra presne mirenych dialogu, ktera graduje v zaverecnych kapitolach, podporena typicky grotesknim pojetim nejdramatictejsich scen. Jsem nadsen. Hvezdicek davam sest! Nebo sedm, za perfektne vytukanou hudbu. Ale co, osm, za tradicne bezkonkurencniho Samuela! :)