Seznamte se, Joe Black (1998) odpad!

Film otázek: Proč si tady? Proč myslíš? Ty se ptáš? Ano, řekneš mi to? Já ti to mám říct? Pána boha... Jako bonus každou třetí scénu totálně vysírající otázky s následnou desetivteřinovou pauzou a bez odpovědi. A Claire Forlani by se měla objednat na vyšetření slzných žláz. Opět překonala svůj vlastní rekord v litrech slz na scénu.

Duch (1990)

Moje srdcovka!

Earth (2007) (TV film)

V Blu-ray kvalitě epochální podívaná. Bravissimo!

Hledá se prezident (2013)

U Zemana mě mrzí, že už nemá sil, aby tady ty zmrdy trochu vyjebal. Přemek Sobotka mě potěšil, že šel na hokej :) Fischer je strašnej trémista, kterej se snaží za každou cenu svou nervozitu zamaskovat, a tudíž to vypadá jako extrémně povýšené arogantní chování. Franz byl vtip, Fischerová vařila cukety, Roithová je nosič vody, Bobošíková byla nejhezčí mezi slepými králem, Dienstbier má ještě čas, a ještě nějakej ekonom tam byl :D

Babovřesky (2013) odpad!

Patřím k Troškovým zastáncům, ale tohle zkrátka nešlo. "Řekni kouzelné slovčíko! Abrakadabra. (smích)" Aha... Kéž by šlo dát větší odpad. Něco ve smyslu jako sračka, kokotina, ostudné hovno...

Poker After Dark (2007) (pořad)

Slabé. Heads upy jsou strašně nudné, do toho tuna omáčky a komentář jako ze starých polských pornofilmů. Kdepak, snad jen ve chvílích těžké nudy!

Áno, šéfe! (2011) (pořad)

Velice sympatické. je to trochu jiný formát, borec tolik nesejčkuje jako Zdena, ale maká a učí. Proč ne. Princip zachován. Díly sympatické.

Už dost, šéfe! (2013) (pořad)

Hm, tohle sice ne... Zdendovi jsem vděčný, že mě naučil jíst. Už bych nepozřel něco tak odporného, jako je "šunka" z pultu v Albertu, Blille nebo snad dokonce Tescu. Vše vakuované, přečíst složení a pod 85% poctivosti nechodit - ten rozdíl je zatraceně moc znát! A to jsem prosím chudý student. Díky, Zdeno.

Casino (1995)

Thommie to vystihl přesně.