Rivalové (2013)

Jak taková kokotina, jakou je závod formulí může být námětem na film se dá pochopit, ale 5. nejlepší film na světě? No jo, k mému úžasu ano. Byly to časy, kdy ještě Formule 1 nebyla tak extrémně mocně zaprodaná děvka světu zhýčkanému penězi. Přiznávám, byl jsem nevzdělanec, a neznal jsem osud Laudy. O to větší překvapení pro mě nastalo v závodě na Nürnburgringu. Celý příběh dostal zcela jiný rozměr...

Kufr 2013 (2013) (pořad) odpad!

Proč to pro jednou nezkusit s vážnou tváří? Proč zvát Paulovou nebo Náhlovského? Mladý se ještě trapností nezahrabal pod koberec?

Láska nebeská (2003)

Ukažte mi více romantických komedií pro muže :D A propo, taky jste si mysleli, že role Thomase Brodie-Sangstera je ukázkou z dětství Krise Marshalla a vše se v závěru hezky prolne? :) Jako vejce vejci totiž... A mezi náma, miluju Keiru! A mám dotaz: Má Česká republika herce, kteří by dokázali tak mistrně ztvárnit role Rickmana, Nighyho, Firtha nebo Lincolna? To jen tak na okraj. Právě Andrew Lincoln dokázal z minima prostoru vynikající mimikou vytvořit zřejmě nejpůsobivější příběh.

Hon (2012)

Hned z první vteřiny jsem vytušil, že hlavní roli bere úchyl. O to větší švanda přišla v minutě číslo 27, kdy podobné podezření pojala i paní ředitelová. Beztak ji Hunhun lulána ukázal...

Škoda lásky (2013) (seriál) odpad!

Viděl jsem zhruba deset minut v polovině filmu... A napadá mne otázka, do pyče, co to je za bullshit?????

European Poker Tour (2005) (pořad)

S duem Rychtařík-Staněk je velká zábava. A o tom má poker být! Hvězdičku ubírám za špatný střih.

Pod vlivem úplňku (1987)

Absolutně typický a příznačný film, který si pustím kolem půlnoci na jedničce, abych vyplnil jednu z tisíce reklam TV Hovna, a už zůstanu. Vaječný likér do ruky, křeslo pod nohy a v režimu spánku si počochním klidný večer. Občas je pod svícnem tma - ne všechno zlato se musí třpytit. Čas od času je třeba se nenechat opít rohlíkem a zkusit své štěstí skokem do neznáma.

Velký Gatsby (2013) odpad!

Tak hluboké, až jsem se v tom utopil. Na hladinu mě nedostal ani výtečný DiCaprio. Kluk se snažil, ale když už jsem se nadechoval, připlaval Tobey Maguire a stáhl mě ke dnu!

Prezidentské volby (2012) (TV film)

Perfektní. Snad poprvé, co jsem poslouchal ve škole prezentaci spolužáka a dal na jeho letmé doporučení. Odcházím spokojen!