Muži v černém 3 (2012)

Přímá úměra: čím více dílů, tím větší sračka. Podívám se, usměju se, dám dvě hvězdičky a jdu domů.

96 hodin: Odplata (2012)

:D Střih a kamera by zasloužily pětadvacet na holou. A jako třešnička na dortu honička v taxíku, který zhruba 8krát naboural, roztřískal blatník, všechna světla, okna a to vše mu v dalších záběrech znovu narostlo :) Nicméně tohle je práce pro odborníky CSFD. Já jsem pouze suchý konzument. Bavil jsem, viděl jsem klasickou tuctovou akční střílečku se skvělým Neesonem, kochal jsem se postavičkou Maggie Grace a jsem plně uspokojen na tři hvězdičky!

Počátek (2010)

Jsou filmy špatné, jsou filmy průměrné, dobré, kvalitní, šťavnaté a pak jsou filmy famózní...

Vyměřený čas (2011)

Každé slovo mého hodnocení by bylo oproti filmu tak slabé a nepromyšlené, že se spokojím s komentářem: Geniální!

Hunger Games (2012)

Jennifer Lawrence s černými vlasy - to je zločin proti lidskosti. Nu. I přesto ji stále miluju :) Za první poločas minus 100 bodů. Tak nesnesitelně zpackané po všech stránkách. Hudba připomínající rozklíženou harfu z 13. století, neskutečně špatné dialogy, debilní řeči nejoblíbenějšího moderátora v zemi, strojené situace, děj jasný 5 minut předem. Samotné konání Hunger Games pak splnilo očekávání. Tyhle reality show zkrátka baví. Nemůžu se ale zbavit té pachutě amaterismu z úvodní hodinky. Zkrátka nedotažené a přitom zbytečně přetažené.

Neznámý (2011)

Obavy (, které vyvstaly po třetím vzpomínkovém flashbacku v úvodních 10 minutách filmu), že půjde o příběh psychicky narušené osobnosti, která vlivem války či útrap v dětství žije ve své ulitě a nemůže se zbavit nočních můr, byly liché. Příběh rozehrál strhující melodii. Liam Neeson a jeho kladivový nos zkrátka pokaždé rozbije sebemenší pochybnosti.

Nekecej a pádluj! (2004)

Má to švih, úžasně komické až parodické. Nic epochálního, ale třeba páteční devátou hodinu večerní si takhle dokážu představit.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Takové víceméně čochnění si. Popustit uzdičku paní Fantasii a jet si tu svoji ligu od první do poslední minuty. Po letech opět film s promyšlenými dialogy, kde žádná věta není silikon. Za 4 hvězdičky a není o čem.