Kvaska (2007)

Na truc všem odpaďákům, jednohvězdičkářům a blbcům co hodnotí film po dvaceti minutách. Já, narozdíl od nich, zde naprosto nemám co vytknout. Ač např. Vondráčkovou jinde moc nemusím a na muzikálech si nepotrpím, tento film byl pro mě příjemným překvapením, kde ničeho nebylo nedostatek a nic nebylo trapně předhazováno v nadbytečné míře. Zkrátka příjemný, vyvažený, povedený český film.

Saw 4 (2007)

Pro mě osobně příjemné překvapení po příliš krvavé a jigsawově spravedlnosti ochuzené trojce.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Velmi příjemná pohádka žijící si v krásném světě sama pro sebe, což je rozhodně přínosem a našlápnutím k dalšímu případnému zkoumání.

Ozvěny mrtvých (1999)

Vy ste někteří opravdu imbecilové, podívejte se na rok vydání a zjistíte že je stejný jako u Šestého smyslu, tak jak asi mohl některé rysy od něj okoukat? Film se netočí měsíc! A mimo toto srovnávání si uvědomte, že to co nazýváte "že bylo již k vidění nesčetněkrát", se objevovalo právě až po roce 99.

Telefonní budka (2002)

Trochu umělé, možná kvůli dabingu nebo pro nás nedomácké NY atmosféře, ale zároveň napínavé :).

Pohled do zrcadla (1985) (seriál)

Skvělý krimi/drama seriál. Nostalgie z dětství. Co já se po něm napátral :-). Vzkaz pro csfd: vysílal se v 80tých letech na československé televizi pod názvem "Pohled do zrcadla".

Kurýr (2002)

Příjemná oddychovka se sympatickým Jasonem Stathamem.

Valentine (2001)

Příjemná oddychovka. Zapl jsem si tv abych u ní usnul a kupodivu jsem vydržel až do konce :-). Vrahoun mě v pár místech dokonce i vystrašil (efekt kamenného obličeje, zde pomocí masky).