Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina (2014) (pořad) odpad!

Radi pocuvate sovinistickeho egoistickeho narcisa, ako neuctivo skace svojim hostom do reci, ponizuje zeny, vsetko otaca na svoju "zabavnost" a publikum sa na tom puci? Mate radi vtipy trapne, ze by sa za ne hanbili aj deti na zakladke a moment na smiech musi ohlasit dzingel? Chcete sa dozvediet o projektoch tak zbytocnych, ze si musia robit reklamu v talkshow? Potom viete, co budete v sobotu Neskoro vecer robit.

Yago, syn džungle (2001) (seriál)

Primitivnost po vsetkych strankach. Ale aspon sa to nevlecie, sceny, na ktorych tuposti sa da pobavit pekne svizne odsypaju :)

Co se skrývá v mazlíčcích (2022) (seriál)

V dokumente pozostavajucom z kratkych epizod sa tvorcovia cuduju nad "superschopnostami" zvierat. Pritom sa len na zvieracie vlastnosti pozeraju z pohladu ludi, nie obycajnej potreby v beznom zvieracom zivote.

Krásy severní Evropy (2019) (seriál)

Cakal som dychberuce obrazy severskej prirody s prirodopisnymi, geografickymi a historickymi informaciami na pozadi. Ako prve som si pozrel som Laponsko. Dostal som niekolko pribehov selektivnej lasky k prirode, ktorou si obyvatelia severu ospravedlnuju akekolvek svoje konanie. Velkochov psov, preteky sobov, vysekavanie ladov z rieky, devastacia krajiny tazbou, rozsiahly lov ryb, ... Napriklad samsky umelec rozprava o tom, ako "musi poziadat duchov posvatnej prirody o kusok dreva, ktore potrebuje na umelecke dielo". To, ze vlastne spili cely strom motorovou pilou popri tom, ako poluje, nekomentuje, to uz asi posvatnu prirodu neboli.... Ani vizualne sa mi to nezdalo byt nejako uzasne, informacna hodnota podpriemerna. Dalsie casti si uz nepustim.

Pečie celé Slovensko (2021) (pořad)

Konecne jedna reality show, ktora nie je postavena na vzajomnom zhadzovani sa, primitivizme a vulgarnosti ucastnikov. Naopak, tu si vsetci pomahaju, spolocne sa bavia a popri tom nam ukazu pekne naaranzovane sladkosti a prezradia tajomstva pekarskeho umenia.

Příběh lesa (2015)

Krasne zabery z kratkych utrzkov zivota roznych zvierat, bohuzial ako kulisa smutneho pribehu 'Ako clovek znicil Zem'.

John Wick 3 (2019)

Jeden nezranitelny a desiatky postav so sekundovou zivotnostou. Permanentna strielacka a bitka bez akehokolvek deja. 15 minut sa na to pozerat da, ale 2 hodiny su privela. Radsej si zahrajte nejaku pocitacovu hru...

Stumped (2018)

Zabavne video o tom, ako hendikepovani sportovci ziju a uzivaju si rovnako ako ostatni, ako im vadi dvojaky meter, ktory na nich 'normalni' ludia maju. 'Velmi inspiativne' :)