Očista: Anarchie (2014)

Cakal som sprostost, ale nakoniec som bol prijemne prekvapeny. Zaradil som si do svojej oblubenej kategorie filmov: pustit detom v skole a po premietani viest diskusiu :)

Moje krásná učitelka (2011)

Ak to chcelo byt vtipne, nebolo. Romanticke? Nebolo. Bez poriadneho pribehu? Bolo. Hrozna nuda.

Kandidát (2013)

na moj vkus trochu privela nadavok, 'umiestnenych produktov' a este mi trosku vadil zvuk, prilis cisty, ale inak super

Bolest (2006)

Hodina a pol detskeho revania bez hlbsieho zmyslu.

Osamělý jezdec (2013) odpad!

prototyp americkeho filmu, ake neznasam. Zastavy, 'sme najlepsi na svete' a akoze vtipny Johny Depp.

Holky na tahu (2012) odpad!

Ani zapletka, ani dej, ani postavy, ani humor, nic. Ani ti ludia mi nepacili, ani co a ako to robili.

Na hrane (2006)

Dokument, ktory nas priviedol ku krnackam. Po zhliadnuti sme si jednoducho museli zohnat krne a dalsiu sezonu sme si sli vyskusat uzasnu atmosferu na tychto ludovych pretekoch.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jeden z najnaivnejsich filmov, co som videl. Zaverecna nahanacka s trezorom dala fyzike poriadne zabrat.

Nightmare Man (2006) odpad!

Hlavnej postave dosli tabletky a to bolo zle. Podobna vec sa musela prihodit aj stabu, co tuto vec spachal, pretoze tiez vypustil na svet zlo. Kto bude prinuteny pozerat toto, urcite by takuto chybu zopakovat nemal - treba predtym pozit nejake prasky.