Dva a půl chlapa - Odjezd (2007) (epizoda)

"Myslím, že bys ho měl mít u sebe ty, Charlie.. Je to náš první soudní zákaz styku.." ;)

Přátelé - Jak Emma plakala (2002) (epizoda)

"Tys uhnul !!" - "Promiň !! To byl reflex !!" - "Ježíši Kriste, hrozně to bolí !!" "Nemůžu za to !! Když ti chce dát někdo pěstí, uhneš !! Sleduj !!" ;) Dost možná jedna z těch úplně nejlepších epizod, přes okraj nabitá gagy, geniálními dialogy a running jokes, s tou boxerskou vložkou na čele..

Přátelé - Jak nikdo nežádal o ruku (2002) (epizoda)

"Tys jí ještě neřekl, žes jí o tu ruku nežádal ??" - "Néé !! Navlíkla si prsten, byla celá nadšená, ale pak si vyndala prso.." - "Joey, musíš jí říct, co se děje !! A jak to prso vypadalo ?!" - "Já se nedíval !! To hloupý mrně ho zakrývalo hlavou.." ;)

Liga spravedlnosti (2017)

"Ty máte od očaře nebo jen chcete vypadat chytře ??" ;) A vypadá to, že i časy, kdy mě Snyder hodně bavil, smetl všechen ten megadigibordel.. Jen další zbytečná Snyderova tvůrčí onanie.. A velký Whedon se připomíná jen vtípky, které však většinou přichází v absolutně špatný okamžik.. Justice League platí za jeden velký špatný vtip..

Přátelé - Kurz vaření (2002) (epizoda)

"Já už jdu !! Jen si vezmu bundu !! A taky bičík.. Jako že jsem Indiana Jones.. Ne že bych byl na sado maso !! Jsem na normální sex.." ;)

Obr z Černé skály (1969) (TV film)

"Říká se, že dobrá žena je nad všechny poklady.. A já nemohu strpět, aby tak kdejaký žebrák měl víc než já.." Výtečný kus zhyzděný především Postráneckého přehrávačkami..