Dva a půl chlapa - Skoro jako nekrofilie (2007) (epizoda)

"Strejda Charlie je génius !!" - "Slíbil jsi, že s ním promluvíš !!" - "Však ano !!" - "Tak proč je génius Charlie ??" - "Protože se neoženil !!" ;)

Dva a půl chlapa - Úzký jsou dobrý (2007) (epizoda)

"Tak ahoj, mami !! Uvidíme se na svatbě !!" - "Ale ta je až za půl roku !!" - "Víš, že vidět nevěstu před svatbou přináší smůlu.." ;)

Tátova volha (2018)

"Nemám přeci jen zapnout tu navigaci ??" - "To víš, že jo !! Aby mě tu komandoval ještě někdo.." ;) Typický Vejdělek !! Slušný vypravěč vyšších tvůrčích ambicí nemaje.. I ta Volha zůstala zcela jako falešná stopa nevyužita.. Herecky v podstatě výtečné, leč jak poznamenala Tatiana, poněkud sešněrované a prázdné.. Souhlasím s váženým přítelem Gilmourem, že když dva dělají totéž, Jimmy Jarmusch si diváka nekupuje růžema z pouti..

Silvestr s dědou (1997) (TV film) odpad!

"Napíšou jednou za měsíc a přijedou jedině na zabijačku !!" Míka je zkrátka tragéd !! S takovým materiálem naložit takhle ?!

Přátelé - Loterie (2003) (epizoda)

"Teda lidi !! Jasnovidka a kost pro štěstí ?! Dejte šanci i jinejm !!" ;)

Solo: Star Wars Story (2018)

"Někdy si říkám: možná.. Ale ne !! Nejsme kompatibilní.." ;) Nový přispěvěk universu Star Wars nakonec předčil moje obavy, zvlášť po těch tvůrčích ne(s)hodách a spoustě přetáčení.. Ron Howard až příliš sází na jistotu, ocenil bych rozhodně nějaký nový přístup, nějaké ozvláštnění, nicméně mimo svůj typický žánrový záběr přichází překvapivě s pár výtečnými nápady, a natáčení si určitě užíval.. Ehrenreich alespoň zatím do Forda nedorostl ani zdaleka, jakkoli výrazových rejstřík zvládl slušně, a tak si většinu bijáku krade pro sebe tradičně skvostný Woody Háčko Harrelson.. Příliš prostoru na můj vkus a na úkor Hana dostává Gloverův Lando.. Taková zábavná westernová jízda s nálepkou Star Wars, nic víc, nic míň.. Ale ta vlaková loupež se neskutečně povedla..