Avatar (2009)

Po vsech tech odach na tento film jsem cekal neco jedinecneho, neco co me posadi na sadek, ze nebudu moct chodit. Nestalo se tak. Avatara jsem videl v klasickym kine ve 3D, kde ta vizualizace asi nevynikne tolik jako v Imaxu na obrim platne, zde prece jenom byl casto efekt limitovan malym platnem. Pandora sama o sobe je nadherne vymyslena a ztvarnena. Po pribehove strance me ten film tolik nenadchl a zaverecna ekologicka agitka byla lehce usmevna. Nastesti se nepotvrdily me nejhlubsi obavy co se tyce dabingu a i ten byl pomerne stravitelny.4*

RocknRolla (2008)

Tri a pul hvezdicky pro tento snimek.

Milk (2008)

Velice kvalitne ztvarneny snimek, kde primo exceluje Sean Penn a Emile Hirsch. Bohuzel jsem na cely film koukal jakoby pozorovatel z patra a nedokazal se vnorit do pribehu a do osudu postav.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Todle teda nebylo dobry. Lacinej pribeh, herci prehravali, postavy nesmyslne menily postoje, triky k zbliti(teda vetsina, konec uz byl lepsi). Skoda, ze xmeni jdou ke dnu stejne rychle jako titanic s dirou v trupu.

Ctihodný občan (2009)

Tohle me teda hodne dostalo. Jasne, byla tam spousta nelogickych veci, but who cares? Film je od toho, aby bavil, ne aby se v nem hledaly nelogicnosti.

Pýcha a předsudek (2005)

Prvni hodina filmu me nejak extra nevtahla do deje, coz se ale neda rici o pulce druhe, ktera byla o poznani lepsi. K tomu prekrasna hudba, prostory a velice povedene dlouhe sceny.4*

Paranormal Activity (2007)

Zaver filmu mi rapidne ubral na hodnoceni. Byl jsem byl po cely film napnutej jak guma od trenek, ale uplne posledni scena vysumela uplne do prazdna. Zavrsit cely film, ktery byl vicemenne o napnute atmosfere klasickou lekackou byl spatny napad. Blair witch rox. ;)

Vetřelec (1979)

Nejak poradne nechapu co na tom, kdo vidi. Je jasny, ze po vizualni strance jsem od toho dnes nemohl cekat, zadne orgie, kdyz ten film ma dobrych 30 let, ale me nenadchl ani ten pribeh ani atmosfera. Porad sem cekal, ze bude nejaky napeti, ale vetrelec se tam ukazal vsehovsudy asi 5x na par minut. Finale filmu pro me osobne uplne vysumelo do prazdna.