2012 (2009)

Katastroficka pohadka s happy-endem. Asi tak bych charakterizoval tento film. Patalie hlavnich hrdinu, kteri jako slepi k houslim prisli, mi prisla hodne casto az prilis komicka. Dokonce i ty hyper triky, byla az moc hyper a bylo to na nich az moc poznat. Nicmene, bylo to vyrazne koukatelnejsi nez desetitisicovka, ale za me prumer.

Andělé a démoni (2009)

Sic znacne prekrouceny od knizky, ale i tak pomerne chytlavy film.

2Bobule (2009)

Vyrazne slabsi jak prvni dil Bobuli. Bylo zde az moc nesmyslnych a preumelkovanych situaci, ktere pusobily vice nez trapne. Par kladnych bodu davam za policajta s bradkou a sem tam nakej ten dobrej gag. Jinak, ale dle me byl tenhle film natocenej naprosto zbytecne a s jasnym cilem vytriskat z tech lidi co to pude.

Hitman (2007)

Je to sice davno co jsem to videl, ale vim, ze to bylo spatny.

Chceš mě, chci tě (2009)

Vcelku prumerna komedie s par dobrymy momenty. Gerard Butler v prvni polovine predvadi velice sympaticky vykon, nicmene ve druhe sklouzl k romantickemu patosu a ze sprosteho chlipnika se z nej stal hodny a laskyplny muz, o kterem vykladal, ze neexistuje. Prumer.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Hodnocení po dvou dílech. Hodně hutný nápad. Hodně scén je velice povedených a spusta nápadů dobře zpracovaná. ALE je tam i spousta blbostí(například rychlost zjištění, že všichni viděli svoji budoucnost) a spousta scénáristických berliček jak si usnadnit průběh příběhu. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dále. EDIT:po nekolika dalsich dilech snizhuji hodnoceni o hvezdu dolu, protoze se z toho zacina stavat blbost...citim podobny osud jako u Jericha, Invaze a podobne..

Austrálie (2008)

Film defacto složený z dvou filmů. Škoda, že to nebylo tak o půl hodiny zkráceno a příběh z obou částí nebyl namixován do celého filmu. Myslím, že by mu to výrazně prospělo. Jinak vcelku příjemný film, plný digitálních triků, který vykreslují Austrálii jak olejovou malbu.

District 9 (2009)

Velice zajímavý nápad, jak obohatit filmová zpracování o mimozemšťanech přiletivší na naši planetu. Udělat z nich uprchlíky, kteří mezi nás přiletěli žít a ne mordovat je zajímavá myšlenka. Natočte to navíc polodokumentárním stylem a máte hotový trhák. Hlavní hrdina je velice přesvedčivý a hlavně to, že je to nováček ve světě filmu mu dává daleko větší moc. Finále a výdělky v kinech nahrávají možnému pokračování. Tak se třeba opět brzo dočkáme kreveťáků a slíbeného návratu.

Rande měsíce (2006)

A to melo byt jako co? Komedie? To nebyl ani pokus o komedii. Bida bida.

Bobule (2008)

Rozhodne jeden z lepsich ceskych filmu posledni doby. Minutaz pomalu plyne a prijemne utika. Film misty vtipny, misty vazny.