Gran Torino (2008)

Poslední film Clinta Eastwooda v podání herce a myslím, že je to důsotjný konec jeho kariéry. Jeho postava byla opravdu vydařená a se svýmy nicknamy pro hmongy mě dostával do kolen. Bohužel jsem od tohoto filmu očekával trochu více než jsem dostal.

Mlha (2007)

Darabontovi filmy mám hodně rád. A tohle je další výborný z nich. Film dle povídky S. Kinga (která je mimochodem taky výborná - kdo nečetl, vřele doporučuji) se tu drží předlohy a tu nedrží. Je zde perfektně vykresleno zfanatizování davu, pobožnou maniačkou, která dovede obyčejné lidi až k chladnokrevné vraždě. Po celý film, je velice tísnívá atmosféra a na upravený konec speciálně pro tento film jsem koukal s otevřenou pusou a nestačil se divit.

Sunshine (2007)

První půlka filmu naprosto dokonalá. Nádherná visualizace, hudba. Herecké výkony taky obstávající. Druhá půlka pro mě ovšem obrovské zklamání. Čekal jsem od toho víc než bezduchou vyvraždovačku. Naštěstí to konec lehce zachraňuje. A opět, úžasná hudba.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Ačkoliv Coenovi moc nemusím, tak tahle komedie se mě poměrně líbila. A Hosi od bobří řeky rulezzz!

Chirurgové (2005) (seriál)

Pro mě osobě seriál, který si neustále drží svoji kvalitu. Propracované osobí příběhy se prolínají se zajímavými zraněnímy. Tento seriál mě dokáže během jednoho dílu rozesmát a zároveň rozbrečet. Moje jasná jednička.

Pokání (2007)

Pro mě osobně naproto úžasný film. Krásný dlouhý scény, který berou dech. Příběh, který ma co říc, a který mě opravdu chytl za srdce. Konečný "zvrat" jsem opravdu nečekal a koukal jsem na film s otevřenou pusou. Plný počet.