Blafuj jako Beckham (2002)

Originální, ale ženská a fotbal? Všichni svatí odpusťte, ale to prosím NE

Asterix a Olympijské hry (2008) odpad!

Viděl někdo vubec Asterie a toho nepřehlednutelnýho Obelixe? Viděl jsem akorad červeny ferrari a nic neříkající film.

Gladiátor (2000)

Nekompromisní, odhodlaný, tak by se dal charakterizovat jak děj filmu, tak Russell Crowe při své životní roli. Nejlepší historický film. Generál, co se stal otrokem, otrok, co se stal gladiátorem, gladiátor, který se postavil samotnému císaři ! ! ! Moc hezká hudba doprovázená po celou dobu tří hodinového filmu ( kdyby byl kratší, vůbec bych se nezlobil), a pokud chcete třešničku na dortu, dejte si zvuk hodně vysoko, ať slyšíte každej detail, například: když letí nůž vzduchem :o)

Alexander Veliký (2004)

Podle všeho moc dobrej film, jenže... přiznám se, že 3 hodiny jsem u toho nevydržel a posledních 15 minut filmu se vypnul. Prostě mě to už nebavilo. Z toho co sem viděl tak taky nejsu moc nadšenej, příliž natahovany, nemužu dát vic jak 3 hvězdy, ikdyž by si film zasloužil určitě víc...

8. míle (2002)

Pěkný příběh chlapíka, ale něco mi na tom nesedí. Hudba je na dobré úrovni, zahrané od Eminema je to taky hezky, ale nedokážu si ho představit v jinačím filmu. Podívat se tak jednou a dost.

40 dnů a 40 nocí (2002)

Není to nejhorší, nýbrž ani nejlepší. Je pravdou, že jsem se hodně smál v určitých chvílích, a osobně bych se nedokázal vžít do postavy Josha Hartnetta, chudák :o)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

"This is Sparta!!" Děj trochu poupravenej od normálu, ale nevadí, celej film natočenej před modrym a zelenym pozadí a přesto je to vynikající film. Od úchvatného zpracování po nádherné bitvy, vše se povedlo na jedničku. Je vidět, že film může zazářit i bez (pro mě) moc známých herců :o)

Naruto (2002) (seriál)

Naruto je hyperaktivní kluk, který se snaří stát ninjou a později Hokágem. Po zhlédnutí prvních dílu jsem měl jasno. Detailně propracované charaktery jednotlivých postav, animačně taky na vysoké úrovni, jen mě mrzí občasné stále opakování předešlých věcí. Naruto je jeden z mála animovaných seriálů, který mě uchvátil natolik, že se vždy těším na další dil. :o)

Titanic (1997)

Od první chvíle jsem doufal, že to bude něco víc, než jen prohlídka obří lodi. Nemůžu si pomoc, ale tenhle 3 hodinový film mě moc nenadchl. Hodnotím vysoce za nádherné vzkříšení lodi, za parádní scény, výkon DiCapria, ale toť vše.

Trosečník (2000)

Neskutečné, postavit celej film jen na jedné osobě, a podařilo se. A pak prej že člověk nemůže ztroskotat jak Robinson. Moc nemluví, jeho kamarád Willson taky nemluví, ale přece mě ani na okamžik film nezačal nudit. BRAVO :o)