Terkel má problém (2004)

Není to zas tak drsné, jak jsem čekal, ani tak cool, jak se zdálo. Je to takové...takové, hm, no...takové...maminka byla dost suchá, to je fakt:-)))) hvězda dolů za ten hip hop a pak zas zpátky za sen o hřbitově:-)

Les mrtvých (2009) (TV film)

Nebylo to špatné, ale výborné taky ne. Dolansky podal obvykle nadprůměrný výkon, i když jeho vytrvalé cageovské bulvení se rychle omrzelo a po pravdě mě už trochu sere. Ostatní výkony byly matné až žádné, s vyjímkou té malé kurvy, co mě nesedla hned od začátku a až do konce se to nezměnilo. Co se toh ostatního týče, scénář celkem ušel, kamera trochu roztřesená, ale slušná. Soudruh Svoboda by se coby generální tajemník UV KSČM měl raději věnovat současnému realismu a fantasmagorie nechat někomu, kdo to umí. Motiv svatebního vozu byl zančně nevěrohodný, mrtví v lese taky. V celém filmu byl jediný strašidelný moment s mlhou na křižovatce a utrum. Málo.

Ladí neladí (2002) (pořad)

Kvalita byla silně závislá na kvalitě pozvaných kapel, a občas taky na momentální formě obou moderátorů. Ač hudebně preferuji Mňágu, coby moderátor jasně vedl Kaščák. Nezapomenutelné díly byly s Buty a Vrbovskími víťazmi:-)))

Rychlá rota (1989) (seriál)

Já měl nejraději salámistu Dalea, který byl zdravě nezodpovědný, přiměřeně nepořádný, zato vždy připravený si odpočinout:-) Naopak mě silně sral agilní a šplhounsky pištivý Chip, přemoudřelá Gedžita a trochu i ten kníráč. Zip byl fajn, jen trochu moc nakoplej:-)))

Vrtěti psem (1997)

Tendenční a účelově pseudo senzační. Díky obsazení o chlup lepší, než na co to má, a díky době ještě o další chloupek. Celkově lepší průměr. Nejlepší je ovšem fakt, že proti našim hochům jsou amíci úplní hovnaři. Kauzy Gripen, Pandur, Opencard atd, proti tomu je Blues o staré botě sračka pro píčuse

Tequila a Bonetti (1992) (seriál)

Všechny tři hvězdy pro krásnou bordeauxskou dogu v hlavní roli

Troja (2004)

Čím více peněz mají dnešní filmaři k dispozici, tím víc ty filmy nestojí za nic. Ano, efekty jsou úžasné, triky jsou skvělé, herci jsou ti nejlepší, jenže ty staré měly duši. Tady mi to trochu chybí

Portrét šílenství (2005)

Cesta z vrcholu do propasti, která je sice úplně zbytečná, nepochopitelná a tak trochu upocená, ale zato naprosto odporná. Nesympatický škudlil, kterému je všechno drahé, postupně propadá sítem společenských konvencí až k lásce v cele, brr:-)

Na odstřel (2009)

vcelku průměrný thriller, který pěkně utíká, moc se při něm necuká a na konci si neříkáte Ach jo:-)