Persepolis (2007)

Mám rád animáky, nemám rád mohamrdány, mám rád holky, nemám rád fanatické idioty...asi tak by se dala stručně shrnout důvodová linka k těm čtyřem hvězdám

Král z ostrova Bastøy (2010)

Tak trochu ošoupané téma, které ovšem, díky výborným výkonům a povedenému zpracování, chytí a nepustí. Snad jen ten konec byl maličko zbytečně vyšponovaný, ale v té době se s tím asi moc nesrali:-)

Železná lady (2011)

Baronka Margareth Thatcher patří, spolu s Ronaldem Reaganem, k mým nejoblíbenějším politikům, proto jsem na tento film čekal velmi netrpělivě. A protože jí hraje vždy skvěle precizní Meryl Streep, výsledek je perfektní, ale přeci jen trochu povrchní. Ale jít více do hloubky, bylo by to na seriál.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Prosííím, už to někdo zaražte!!! Tohle je už asi desátá talentová soutěž s kreaturami v porotě a kreaturami na place. Jestli to tak půjde dál, za chvíli už budu na řadě já!!!

Pavučina (1986)

Vedle vrozeného odporu k jehlám asi nejsilnější důvod, proč se mé drogové experimenty zastavily ve správnou chvíli na správné straně kopce.

Rozchod Nadera a Simin (2011)

Od originálního iránského filmu se asi nedá čekat takový náboj a kritický pohled, jako od filmu emigrantského, ale stejně. Pěkně vykreslené byly sociální rozdíly a jejich vliv na morálku a chování člověka, totéž platí o fanatických mohamrdánech. Jinak ale nic. Škoda, čekal jsem víc

Rumový deník (2011)

Johnny Depp se snaží ,seč může, aby opustil desítku mých nej herců a propadl se někam na úroveň možná dobrých, ale nic dobrého nehrajících 95%. Zbytečný film

Nenápadný půvab buržoazie (1972)

Tak snadné je pohrávati si s absurditou, je-li autor mistr surrealismu. Chrchláčův nedostižný sen, ehm, že áno?

Ukrutnost (2010)

Takeshi se vrací aneb i po letech jsem ostrý jako katana. Musím říct, že se mi stýskalo

Příběhy obyčejného šílenství (2009) (divadelní záznam)

Skvělé, jako ostatně všechno z Dejvického divadla. Úplně jiné, než film, už jen díky jinému obsazení a širšímu pojetí, a snad i lepší. Super!!!