• Krátkometrážní

Madagaskar 3 (2012)

Potřeštěná a naprosto absurdní pitomost, u které jsem se tlemila od začátku do konce. Nezaslouží si pět hvězdiček, ne, rozhodně ne... ale nemůžu si pomoct! Ruský tygr proskakující prsteny, lev běžně používající kondicionér, zebra vystřelující z děla a halvně "Tatatararararata cirkus tatatararararata afro cirkus afro cirkus afro puntiky puntiky puntiky AFRO!" :)

Super 8 (2011)

Tak tohle je vážně úplně k ničemu. Hloupý film o partě děcek, co si myslí že dobudou svět, film, který nepřináší nic nového krom jedné sympatické blondýny, film, ve kterém hlavní roli hraje příšerka vypadající jako Vetřelec sprsklej s pterodaktylem a obřím mravencem. Okolnosti, za jakých jsem tuhle "děsivou" věc viděla, mohly hodnocení lehce narušit, ovšem to nic nemění na faktu, že jsem se exrémně nudila a každou chvíli to posouvala dopředu užuž aby to bylo za mnou. Opravdová ztráta času! 20%

Stroj času (2002)

Abych řekla pravdu, přijde mi to celé dost k ničemu. Ani hlava ani pata, ani příliš logiky, jen tu kýč a tamhle zase kýč. Dala bych tomu tak možná jednu hvězdičku, ovšem za tu úžasnou muziku musím hodně přitlačit... Badeltova hudba film pozvedá neuvěřitelným způsobem. Ave Eloi!

Abeceda (1969) (studentský film)

Jako jo... Něco na tom je. Takhle absurdní slátanina v sobě rozhodně NĚCO má... Bohužel jsem se musela tlemit.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Výborný nápad, skvělí herci a atmosféra, která by se dala krájet. Jen stopáž bych zkrátila...

Cesta do pravěku (1955)

Tohle je něco, na co mohou být Češi právem hrdí!

Dračí srdce (1996)

Nostalgie mě donutila udělit filmu Dračí srdce plnou pálku. Klasický příběh plný hrdinství, lásky a nenávisti, lehce připitomělý záporák, sympatický klaďas a naprosto okouzlující drak, který sype jednu hlášku za druhou. ("Tobě hrozně táhne z tlamy!" "Nediv se, když mi chcíplí rytíři hnijí mezi zuby..." - "Nežereš lidi? Ale jeho jsi zabil!" "Užvýkal jsem ho v sebeobraně! To není totéž!") Společně s "Jak vycvičit draka" je to pro mě nejkrásnější dračí fantasy.

Poslední prázdniny (2006)

Nádherná věc, viděla jsem ji mockrát a zřejmě se mi neomrzí. Líbí se mi kombinace prostředí USA a Karlových Varů a taky je příjemné, že tvůrci zvolili do rolí Čechů české herce. Lucinka Vondráčková mi udělala doopravdy radost, stejně tak i francouzský šéfkuchař Gérard Depardieu... a další. Pointa je sice každému známá témař od začátku, přesto si člověk tuto milou komedii užije až do konce. 80%