Ultimate Avengers 2: Konečná pomsta II (2006)

Jako jednička ale horší. Ne že bych u animáku vyžadoval echt silnej příběh ale tenhle scénář je už multikulti slátanina výrazná - černoši s lukama a šípama ale v podzemí výrobní linky (mimochodem kdopak si vzpomene, že Nick Furry byl původně bílej?), Ironmana jednou sundaj kusem dreva a podruhy vydrzi atomovku, Thor selektivně oživuje mrtvý, etc. Nicméně finále dobry.

Ultimate Avengers: Konečná pomsta (2006)

Trochu "spotřební" kousek, technika animace nic moc, Marvel by měl přidat, ale akce slušná. Překvapivě nejlíp působila vstupní scéna z druhý světový války.

Neporazitelný Superman (2013)

Úvodní titulky (jako vždy) výtvarnej nadstandard ale animace tragická, ten styl mi nějak nesedí. Ještě že Braniac byl docela zápornej a Lois docela voprsklá. Ale ta nabídka sňatku? Průměr.

Pavoukotřesení (2012) (TV film)

I SyFy dokáže překvapit! Béčko jak má bejt: "Nezačínej nic, co nemůžeš dokončit... uááááá!!"

Resident Evil: Odveta (2012)

Proti čtyřce posun k lepšímu, alespoň to nevypadalo tak levně. Pohřebiště lodí v ledu nebo finální rvačka dost dobrý. Milla Jovovitch skvělá. Jinak samozřejmě ani nemá cenu vypočítávat co všechno "tvůrci" vykradli (i od sebe). Ale dokoukal jsem to.

Iron Man: Vzestup techniky (2013)

Inu, Iron Man ala anime žádná díra do světa teda neni i když animace je chvílema pěkná. A taky by to celý mohlo o dost bejt akčnější. Průměr.

Gantz (2004) (seriál)

Pár otázek, žádný odpovědi, hromady střev a vybuchujících hlav, prsatka přetržená na půl, mladý vs starý, pacifistický žvanění furt dokola... a Gantz. Chvílema znepokojující.

Sousto pro satana (1976)

No vida, pak že se k umělcově roli ve společnosti nedá už nic dodat.... Třeskutej "humor"