Godzilla (1998)

Svižně, s nadhledem natočená komedie. Od Emmericha skoro nečekaný! Herecky špička, samozřejmě Jean Reno dominuje. Bezproblémová zábava.

Město nemrtvých (2013)

Trochu vyteplalá zombie vyvražďovačka. Ale Lundgrena jsem dlouho neviděl, tak mě potěšil, že jako obvykle (si na) nic nehrál... I když záporňáci se nějak nevyvedli tak hlavní ženská hrdinka byla beauty a singapurskej kompars padal jako pokosená tráva. Celkem zábavný.

Pár nenormálních aktivit (2013)

O chlup lepší než Scary Movie 5. O malej chlup... "Dopil jste?" "Deme. Deme zachranit tu děvku"

Beware the Batman (2013) (seriál)

Batman: I am the justice... hmm... Akční Alfred... hmm.... Anarkiho "A"... hmm... Na animaci si člověk musí zvyknout... Ale je to Batman, žadná sra*ka

Scary Movie 5 (2013)

Lacinej "odpadovej" humor... ale mejdan bazénovejch automatů? To je síla...

Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)

Inu, klasika: cesta do pekla bývá dlážděna dobrými umysly. Příběh dobrej, ne úplně dětskej. Animace DC standard. Poctivý 4/5

UFO (1970) (seriál)

Jojo, "zlatý" sedmdesátý... vymazlenej brak

Wolf's Rain (2003) (seriál)

Tohle je první liga... i když sestřihový díly (15-18) si mohli odpustit (krize v kreativním teamu?) ale super hard noir finále všechno maže. Plná palba.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Po pěti dílech musim říct, že dost dobrý. Scénář je sice z větší části obvyklej japonskej "nevědomej" mix (obří monstra, ztráta autorit/rodičů, mladý idealistický kusy jako jediná záchrana ve válce, megamasakry civilistů atd) ale je tu jedna vyjímka - tady se nežvaní o pacifismu, tady se bojuje. Doufám že to udržej.