• Krátkometrážní

666 Park Avenue (2012) (seriál)

Pilotný diel ma nepresvedčil, ale ďalšie časti už pôsobili lepšie, potom sa to znova dostalo do mŕtveho bodu a nakoniec ABC seriál zrušila [aby som uspokojil svoju potrebu videnia ako to skončí, posledné 3 časti som si pozrel po španielsky, nerozumiem, vidím obrázky trocha chápem], lebo ABC svoj prekliaty slot 22:00 už nemá šancu nikdy vzkriesiť.

Mrcha od vedle (2012) (seriál)

Predstavoval som si ten sitcom trocha inakšie ako sa nakoniec predstavil na televíznej obrazovke, ale miestami mal bláznivé skeče, ktoré by som si vedel predstaviť pri iných highlightoch. Hodnotené po absolútnom finále [ABC zrušila seriál 11 časťou 2 série, v lete 2013 dovysielala na webe] seriálu.

Zlatý Glóbus 2013 (2013) (pořad)

Najlepšie GG Awards, aké som kedy videl. A najviac zásluh na tom majú Tina Fey a Amy Poehler. Jodie Foster a jej reč bola dychberúca. Need to tell you something: I am..................................... hoping next year again for dueto TINAMY :)

Anna Karenina (2012)

Anna Karenina v tomto filme umrela od hladu! [vyzerala, že trpí anorexiou]

Nic nás nerozdělí (2012)

Citová vydieračka, ktorá bola zabalená do pekného staniolu...Nemal som potrebu rozbaliť a riešiť scény, ktoré niekedy nedávali zmysel.

Here Comes Honey Boo Boo (2012) (pořad)

Toddlers&Tiaras, dobrá píčovina, nám priniesla ešte lepšiu píčovinu, na ktorej sa, ale dá bohovsky zabaviť. Negramotnosť, sociálne návyky, kuponová kráľovna, manžel pod papučou, tehotná 16-ročná dcéra a tomu všetkému kraľuje malé obezitné dieťa a.k.a. cvičená opička...Aj v chlieve medzi prascami je láska....Hodnotené po III.sérii.

Upírky (2012)

Veľmi nenáročná komédia s príjemných hereckým obsadením pri všetkých Twilightoch a Vampire Diároch :)

Dobrá manželka (2009) (seriál)

Taká melodráma pre ženy vo vyššom veku, tehotné a slobodné ženy. Fuck, niekde u mňa nastal problém. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Nemoc třetí moci (2011)

Ja to neberiem ako dokument, ja to beriem skôr ako televíznu reportáž. Iba čo sa mi pri tom tlak dvihol.

Laurence Anyways (2012)

Xavier Dolan ostal verný svojmu remeslu. Filmové obrazce s nádherným soundtrackom a skutočným príbehom mú idú od ruky...len tá stopáž. [FFi Bratislava 2012]