Temné stíny (2012)

Žádný zázrak to není a to bohužel po všech stránkách, na druhou stranu se jedná o příjemnou filmovou jednohubku s Johnym. 70%

Až vyjde měsíc (2012)

Ani vtipné, ani napínavé, ani milostné...o co v tomhle kousku šlo? Andersonův humor mi nejspíš zůstane navždy zapovězen. Mimochodem takhle promrhat účastí Billa Murrayho je ZLOČIN! 30%

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Slabý, slabý...v prvním poločasu nenápadité a druhý poločas je v podstatě o tom, že Hnátek přepne z "nenávidím všechny" na "nenávidím všechny, kromě hráčů, ty jen nemusím". Seriál 80%, film 50% edit: září 2013, po 4 shlédnutí zvedám ze 3 na 5 hvězdiček, tohle se mi snad ještě nestalo! :D

Hasta la vista! (2011)

Krásný, citlivý a neuvěřitelně lidsky podaný film. 85%.

Sunshine (2007)

První 2/3 filmu jsou na 4*, ovšem poslední 1/3 je totální blud a i při veškeré snaze o pochopení všech finálních scén za 2*, takže průměr je....

Temný rytíř povstal (2012)

Nikdy dřív jsem nechtěl být víc jako DK! :-D edit: 2.12.12: i po druhé projekci je film ohromně silný, avšak v celkovém kontextu z celé trilogie jasně vede 2 díl The Dark Knight!

Syčák Hesher (2010)

Nějak mě to nepřesvědčilo, Hesher si v celkovém součtu hraje na něco, co není...no a takhle prachbídně (ne)využít Natalii? Ostuda. Ale určitá filmařina tam je. Výborný Devin Brochu. 65%

Beznadějný trouba (2011)

Veliká pohodička, žádné umění, ale prostě sympatický kousek.

Diktátor (2012)

Po první projekci za 2*, po druhé za 4 a smekám, těch vtipů je tam opravdu ... :-D