Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Slušný první díl, sice talentů poskromnu, zato show jako taková vypadá dobře. Ne jako laciná napodobenina na Nově...

Kawasakiho růže (2009)

CHYBA VE FILMU: Ve scéně, kdy Luděk (Milan Mikulčík) histericky opouští byt po té, co Lucii (Lenka Vlasáková) zůstane střep v puse, je v otevřených dveřích vidět člen štábu v bílém triku s velkým srdcem.

Kick-Ass (2010)

Docela dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal a to již z důvodu jeho názvu či plakátů a fotek ..., ale o to víc mě to celé dostalo,film diváka nenechá vydechnout ani na minutu a již dobrou půl hodinu před koncem přemýšlíte, kdyže je chystané pokračování;)

Uprchlíci (1986)

Nádherný film, komedie, ale také obsahuje hodně citových momentů.

District 9 (2009)

Hooodně netradiční a řekl bych luxusní myšlenka, realizace sem tam pokulhává, ale je to na slušných 8,5/10.

Nestyda (2008)

Docela milé překvapení, Macháček působil v roli až k podivu hodně opravdově (6,5/10).

Fargo (1996)

Dobrý, ale čekal jsem trochu víc.

Boj o patent (2008)

Greg Kinnear pro mě v životní roli. Je fascinující sledovat film ohledně problematiky, se kterou se každý z nás setkává denně (tedy pokud prší). U mě dobrý a 8,5/10.

Brubaker (1980)

Redford v roli přímo koncertuje, bohužel námět a scénář jako takový mně osobně přišel až příliš "nereálný" a ten konec:)). Jinak Morgan Freeman v malinké epizodní roličce, ale i tady dokazuje, co v sobě má za pana herce (8/10).

Gattaca (1997)

Výborný, hodně emotivní film, který nese poselství a je na každém z vás, jaké si vyberete. (8,5/10)