Princ z Persie: Písky času (2010)

Nádherná pohádka, po obrazové stránce jako vybroušený diamant. Ovšem po příběhové je to slabší, výraz Ben Kingleyho dává od prvního záběru tušit, kdo je padouch a docela tak hatí veškeré napětí, které by mělo příběh táhnout. Každopádně za tu vizuální stránku 8/10.

Vyfič! (2009)

Tak nevím, nějak mě to neupoutalo. Asi tím "sportem" :)... 65%

Jmenuji se Sam (2001)

Ano, jednoduchá zápletka, jednoduchý námět, cílové útočení na city, ale při závěrečné scéně slzy v očích. Seanovi tuto roli věříte a to tak, že máte nutkání se za něj postavit a bojovat s ním. Tohle se nestává často.

Rande na jednu noc (2008)

Inteligentní romantická komedie, která potěší a neurazí. Navíc celý film je doprovázen parádní muzikou:)

Ženy v pokušení (2010)

Na české poměry netradiční a nadprůměrný film, který bohužel sráží posledních 20, silně předvídatelných, minut ve stylu "a všechno dobře dopadlo...". Jsou tam pasáže i na 4 hvězdičky, ale je jich málo. Proto solidních 7/10.

The Cake Eaters (2007)

Citlivý, dojemný a nepřehánějící snímek vás vtáhne do děje od prvních minut. Výborná Kristen Stewart, které je Vám celý film líto, avšak uteče to hodně rychle a závěr by mohl být propracovanější - 9/10.

Zábavný park (2009)

Drama z maloměstského prostředí,očekávaný děj i konec, přesto slušných a hlavně kvůli krásné Kristen 75%.

Mluv (2004)

Citlivý snímek řešící palčivé téma. Výborný výkon mladé Kristen Stewart a Steve Zahn takový, jakého jej neznáte, i když jen v epizodní roli. 8/10

Expendables: Postradatelní (2010)

Ale panečku byla to jízda, hned na začátku nás Stallone uchvátil výletem do dějin akčních hrdinů let minulých, aby jsme v půlce zjistili, že žádný dějový skvost čekat nemůžeme, ale o tom přeci akční filmy jsou. A těsně před koncem nás nadchne nejlepší scéna - ve sklepě, aby nás už jen dojel očekávaný závěr. I tak...slušných 80-85%, respekt Stallonemu:)