• Krátkometrážní

Bez kalhot (2012)

,,You are fulfilling every woman’s wildest fantasies. You are the husband that they never had. You are that dream guy that never came along.,, Čo som? Žena! Tak jasné, že sa pobavím na filme v ktorom sa vyzliekajú namakaní chlapi. :) Akurát Matthew je už trošku viac vyschnuté mäsko, ale hýbe sa stále dobre. Bez nejakej mocnej pointy, ale za tie telá to stojí.

Skins (2007) (seriál)

,,Oh, wow..I didn't eat for three days because I wanted to be lovely,,..Na Skins ma napádajú len samé superlatívy. Ono sa super pozerá na kvalitný seriál o mladých ľuďoch, keď je človek sám mladý. Niekedy by som si dokonca ukradla trochu z ich bezstarostnosti a divokosti. ;) 1. generácia je moja najobľúbenejšia, milujem každú jednu postavu(to sa mi ešte nestalo). 2. generácia je o5 skvelá, trošku viac psycho na môj vkus a koniec kapičku domrvili. Tá tretia trošku upadáva, ale stále sa je na čo pozerať. P.S. Britská angličtina spieva mojim ušiam.

To Build a Home (2007)

Vždy som rozmýšľala, aký príbeh by mohla rozprávať pieseň To Build a Home(od Cinematic Orchestra). Našla som ho! Dokonca je oveľa krajší ako ten v mojej vytvorený v mojej hlave. :)

Kaylien (2011)

Páčilo a veľmi! :) Veľa ľudí podľa mňa nechápe, že malá mimozemská slečna je autistka. Kraťas má pekný odkaz: Though many of us feel like aliens in our own skin..Patience is love. P.S. dopozerať až do konca a vypočuť si song ,born this way, zaspievaný deťmi (pomedzi titulky aj hovoria:).

Grave Encounters (2011)

Zase mám ten pocit, že by som mohla byť kľudne režisérom! Alebo nie, v tomto filme chcem byť radšej duchom(alebo ako to nazvať). Do obrovského baráku mi príde pár debílkov. Robia randál a nenechajú ma oddýchnuť ani po smrti! Ale zábavičku som nachystala. Precvičím si hovorenú angličtinu..hlavne fuck..fuck, fuck..what the fuck?...oh, shit, fuck, fuck..Zasmejem sa na nich, zožerem im jedlo(pošlem doňho aj červíky:D), pobavím sa s ich vybaveníčkom(pozhadzjem), poškrtím ich, divné zvuky budem vydávať, z toho najväčšieho sympaťáka spravím blázna a si ho nechám(ako inak)...len mi Démon všetkých duchov nepovedal, ako pomením dom..zatiaľ(muehehe). Celkovo som fandila polku filmu duchom, dúfala som, že odstránia všetých zmrdov čím skôr. Ale zvedavosť aj s veľkým sebazaprením zvíťazila a dopozerala som. P.S: musím prestať pozerať takéto skvosty...minule som v labáku preliala Petriho misku so slovom Shit! ešte, že sa vedúca zasmiala :)

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Od prvej Kocky posun k horšiemu. V susedných miestnostiach čaká veľké...Myslenie postáv je jednoduchšie. Niektorí akoby ani nemysleli a pritom je väčšina z nich...Sú prepojení cez...Zdanlivo najhlúpejší je najväčší...Akurát ma zaráža, ako najlepší programátor môže byť natoľko...(Skúste sa nabúrať do vládnej organiácie, keď ho(...) nemáte, blbosť!) Extra dimenziu hodnotím ako veľké plus, dokonca s jej jednoduchým vysvetlením. Chcelo by to lepšie efekty, ktoré filmu značne uberajú. P.S.: SPOILER pre nedočkavých, v zátvorkách by mohlo byť (NIČ!, geniálnych, vládu-haha, matematik, slepý, zrak)

Netvor (2011)

Niekedy ma prepadne pocit hanby. Hanbím sa za umelú dobu v ktorej žijem. Tento film je jej presným odrazom. Cukríková Vanessa s nulovým hereckým talentom a krásny ksichtík Alex v podobe ,netvora,. Už ani netvor nie je to čo býval. Stal sa z neho pokerkovaný krasoň s maľbami a jazvami tvaru ornamentov. Celé mi to príde silené, ale na druhú stranu som sa nenudila ani nerozčúlila. P.S. mám silný pocit, že miesto nad zverovým ľavým obočím nám chce niečo zdeliť! Zdá sa mi to alebo je tam fakt slovo suck?! :D

Zelený sršeň (2011)

Hrdina nemusí mať nutne nadľudské vlastnosti a človek si ho aj tak môže obľúbiť. Dobre, ale keď ich nemá a správa sa ako debílek (nie sexi, ale proste tupý ako zemiak), tak to už štve. Seth sa zúfalo nehodí do tejto role, Kde absentuje príbeh, film môže zachrániť iba charizma hrdinu, krásna kočka, vynikajúci soundtrack alebo premakaná akcia. Bohužiaľ Green Hornet nemá ani jedno. Potreboval by useknúť zo 20 minút. Celkovo veľké sklamanie.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Mnou dlho očakávaná sci-fi komédia. Chutný mimozemšťan, ktorý dostal najlepší hlas aký len tvor pochádzajúci z iného sveta môže mať- hlas Setha Rogena.♥ Herci sú obsadení podľa môjho gusta. Tým plusy, ktoré ja vidím aj končia. Trajler sa tvári strašne vtipne a nadupane(ktorý sa tak netvári?!), ale ,zožral, aj väčšinu vtipných scén. Ostatok filmu je v podstate nudná naháňačka s kde- tu vtipným žartíkom. Chválim aj parodovaný koniec filmu(nechcem spoilerovať:)). Paul mi vyčaril jemný úsmev, avšak do pamäte sa mi ničím nevryl. Pre mňa zlatý stred.:)

Beavis a Butt-Head (1993) (seriál) odpad!

Tento primitívny, sedliacky, nechutný seriál je čistý kentus! Z dvoch hlavných slizkých postáv s pripečeným smiechom sa mi dvíha žalúdok už len keď na nich pomyslím. Proste hnus a des.