Absurdistán (2006)

Zajímavej nápad a možná i skutečná lidská evoluce. Musim říct, že mě některý scénky pobavily a příběh taky nebyl tak marnej. Určitě lepší než 90 minut prdící prdel =D

Admirál (2008)

Zajímavý námět o ne moc ukazované válce mezi bělogvardějci a bolševiky a také o tom jak ,,mírumilovně,, proběhla revoluce (hajzlové rudý!). U filmu sem se nenudil a docela se mi i líbil, válečné a námořní scény nebo řádění rudých, ale ta milostná aférka mě tam moc nebavila. Co mě potěšilo a překvapilo, že byli ve filmu zmíněni naši legionáři, kteří se hrdinně probojovávali skrz Sibiř domů i dlouho po 1. světové válce, i když v tomto filmu byli vykreslení jako zloději anebo dokonce zrádci. 3,5* Pořád mám, ale dilema zda dát 3 nebo 4*

Ajťáci (2006) (seriál)

Dokonalý seriál plný britského humoru. Hlavní postavy jsou opravdu perfektní. Tento seriál má sice méně dílů, ale ty díly díky tomu opravdu stojí za to!

Amélie z Montmartru (2001)

Roztomilej francouzskej film s roztomilou Audrey Tautou. První půlka mě bavila, ale druhá byla už slabší.

A rudý prapor zavlaje (1975) odpad!

prostě další komoušská sračka plná keců o vykořisťování dělníků a pracujících...no hnus, co víc dodat!

Až na krev (2007)

Zvláštní film s vynikajícím Danielem Day Lewisem, který nikdy nezklame a dokáže zahrát úplně všechno a vždycky jinak. Vadil mi tam dost ten flanďák a co mě vyloženě rušilo byla hudba, k filmu absolutně se nehodící.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Skvěle natočený film se super hereckými výkony. Je vidět, že Němci umí točit vynikající filmy, ale trošku mi tam vadila jakási atmosféra oslavující RAF.

Babadook (2014)

Byl jsem na tom filmu docela na cáry, takže mi to moc strašidelný nepřišlo a spíš jsem se smál. Bylo to takový typický hororový cliché, bubák v zrcadle, dítě se bojí jít vychcat atd...

Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (seriál) odpad!

Už jenom, protože je to slovenský,tzn. uplně dementní! Při prvním díle mi spíš přišlo, že se jedná o dětskou pornografii.