Viktor Frankenstein (2015)

Mařka Šelyjů, mosé v hrobě rotovat, 5700 otáček za minutu. Sice je její dílo extremně nudné a nezáživné, nicméně tahle "khůl" slátanina s ním nemá kromě jména, nic společného. Jednu hvězdu dávám za vtipný akční začátek a druhou za podařený dyzajn monstra. Kdyby to bylo pojaté jako parodie po celou dobu, hodnotil bych lépe.

Purpurový vrch (2015)

Milé děti, nikdy nešukejte vlastní sourozence a neploďte s nimi dementní děti, nebo vám příjde upravit trvalou, naše Alenka s velkou lopatou. Od pana Tora Toro, jsem čekal trošku víc, bo to umí, nicméně to má docela slušnej viteál i atmošku, tak jediný co bych vytnul, je zbytečně dlouhá stopáž, 80. minut by temu pasovalo ako riť na šerbel. Slabší 4.

Ohnivý kuře (2016) (seriál) odpad!

Ohnilý kuře, aneb další trapný seriál pro kyslíkáře a momentálně posunuté retardy.

Ahoj sídliště (1987) (seriál)

Knížky s Boříkama od Steklače, jsem jako malej fakan děsně hltal, al tohle je děsná pochvovina.

Wolverine (2011) (seriál) odpad!

Pan Rosomák ve vietnamské kreslené pohádce, bez hlášek a s dialogama pro momentálně posunuté dauny. Navíc nesnáším tenhle typ animace, trhá to oči.

Dešťová víla (2010) odpad!

Tuhle nuďárnu jsem stahoval, jen proto že tam hraje pornoherečka Kelly Norton alois Kačka Hovorková. Na pohádku jsem se díval jako na seriál, bo jsem spolehlivě vždycky do 10. minut usnul. ˇčeská pohádka je už definitivně mrtvá, když dešťovou vílu hraje škaredý chlap a typickou vesnickou česku pasačku zrezivělá maďarka. Muslima Donutila od jisté doby bojkotuji, takže uděluji odpad a příště si radši pustím S čerty nejsou žerty.

Dračí doupě (2000)

rozhodně zábavnější a stravitelnější než ta nudná slátanina o chlupatých pygmejích s prstýnkem a gájdalfem. Slabší tři. PS: Paní Trocha Bitch, je tady docela k poprcání :)

Vášeň (2012)

Tak tohle se Palmě, fakt nepovedlo, vykrádá dokonce už i sám sebe. Film je neuvěřitelně nudný a vleče se jak zelený chrchel po zdi. Čumět hodinu a třičtvrtě na hnusnej švidrající koňskej ksicht paní Rapíčové a nějaké zrzavévé odporné gertrůdy, která se v každým filmu tváří, jako by si skřípla koule do zipu, bylo fakt za trest. Bohužel to nespasila ani Rákel MekAdams, která už není Žába k zulíbání. Sumo somárom, zbejvá relativně slušná hudba a ta je za tu jednu hvězdu.

Digitální muž (1995)

Docela zábavné sci-fi akční béčko s kyborgama. Matyáš jako záporák opět nezklamal. Tož slušné 3.

Marťan (2015)

Moderní Robinson Crusoe s příšernou kolotočářskou dizghotékou, aneb jak je důležité umět vypěstovat z hovna erteple. Každopádně je to príma zábavná sci-fi, narozdíl od interštelářu od Kryštofa Nudila. Slabší 4.