Kull dobyvatel (1997)

Tahle 90.tková fantasy "Conanovka" dokáže pobavit. Kevin Jim Beam Herkules je sympaťák a dokázal bych si ho představit v regulérní conanovce. Rozhodně je to lepší než rýmejk conana z 2011. Pro Tiu jsem měl v devadesátkách těžkou slabost, tož jedna navrch za ní a jedna za slušný rokecový nářez :) tož sumo somárom 3.

Dárek (2015)

Dvě chcíplé rybičky a chlap s maskou Obamy mě nevyděsí. Lehce předvidatelné a strašně natahované. Škoda no, slabší průměr.

200 cigaret (1999)

200 minut nudy, cože, jen hodinu a půl? Vleče se to jako smrad ze zkažených opičích potratů.

Ten třetí (2013)

Bezduchá rádoby artová slátanina pro hloubávé intoše. Jedinej smysl proč se na to podívat, je nahá Oliva Divoká, jinak je to odpad. Se vůbec divím kolik pórekbrit do takové chujoviny dokázali obsadit, nejspíš pod nátlakem .

96 hodin: Zúčtování (2014)

Jednu hvězdu navrch, za to že tu hnusnou pizdu Jansenovou hned zkraje podřízli. Jinak žádná sláva, To nové bojové umjení Nakašu so, se mi líbí a budu ho praktikovat každý pátek v putyce.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Tohle můžu, stejně jako první díl, jedna hláška stíhá druhou. Trošku mě mrzí výměna frenegondy, ale co už, zvykl jsem si časem.

Návštěvníci (1993)

Neskutečně nahláškovanej masakr, není co dodat, pro mě kultovka, kterou jsem schopnej konzumovat i několikrát ročně, spolu z druhým dílem.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

škoda, že tenkrát spíš nenatočili regulérní pokračování, místo remaku. Nicméně je tam Melounek, Rajda Tara, Briketa Wilznová a samo Žakuj a bratránek Ibér :) Nedáte si bombón, voní jako les? Našel jsem je u modrého pramene... Uvidíme co přinese letos oficiální pokračování, natáčené Prahe.

Strážní andělé (1995)

Slušná odpočinková komedie se zájímavou dvojicí. Kentám z Montarží, jede jako vždy perfektně a Žakujovi ty multi dvojrole jdou na jedničku :)