Herkules (1983)

Tenhle film se hodně nepovedl. Lou sice jako Herkules vypadá ukrutně dobře, ale děj je tragický, celý film se neskutečně vleče. Triky s roboty jsou otřesný a vůbec tam ani nezapadají. Ale zase jsem se dozvěděl, že do pekla se chodí po duze. Bože jak já nesnáším ty duhy :) Tak symbolické 2.

Jáson a Argonauti (1963)

Další klasika, která nestárne. Výborná animace od Harryhousena, jako vždy. Akorát možná stopáž mohla bejt vo pár minut kratši.

Hamlet na kvadrát (2008) odpad!

Odpolední terapie pacošů Kroměřížského blázince? Děkuji nechci!

Sindibád a Tygří oči (1977)

Tenhle Sindibádův příběh, už byl o dost slabší, delší stopáž mu moc neprospěla, obsazení nic moc. Triky samo opět slušný. Pěkné 3.

Zlatá Sindibádova cesta (1973)

Opět velice zdařilá pohádka, s výbornými animacemi od Raye Harryhausena. Potěšil Body a sexy bondgirl Caroline Munro.

Alpha Dog (2006)

Strašně ukecený a nudný film. Symbolická 1. hvězdička za holé kozy Olívky, Domči a Gluma.

Ant-Man (2015)

Taků peknů pohádku vám napisal sůdruh Ondrej Sekora, o mravenečníkovi vo skafanderi. Len ten brůk Pytlík, im chýbá... No a pak že to nejde, když se do omalovánek, přidá špetka ftipu, relativně sympatický hrdina, akční scény na mašince Tomáš, hnedle je to stravitelný i pro lidi co umějí číst opravdové knížky.

Hook (1991)

Odpočinkovej film pro celou rodinu, nijak zvlášť neoslní, ale ani neurazí. Navíc slušné obsazení, ke kterému nelze nic vytknout. Pěkné 3.

Enderova hra (2013) odpad!

Hvězdná pěchota pro momentálně posunuté haranty? Film se vleče jak hustej zelenej chrchel po zdi, vydržel jsem sledovat do 36. minuty, pak proklikání na konec a udělení zaslouženého odpadu.