Proroctví z temnot (2002)

Fuj, bála sjem se, tajemná hudba a zvuky dodaly celému filmu tajemný ráz. Bojim bojim

Plnou parou vzad! (2002)

Skvělé, vtipné, srandovní!!!! Nerozumíte srandě!

Na tu svatbu (2002) (hudební videoklip)

Nejlepší videoklip na světě!!! Jeden čas jsem to musela vidět 20X denně!! A 6 LÁÁÁÁÁÁĎůůůůůůůůů

Milujte svého zabijáka (2002)

Překvapilo mě to myšlenkou, promyšleným dějem, černým humorem i překvapivým koncem. Julia jako záporák bylo překvapivé, ale potěšilo mě to!

Žába k zulíbání (2002)

Skvělý film plný srandy. Asi jsem jediná, koho to nadchlo, ale podívala bych se klidně znovu a znovu. Dívka v těle úchylného zloděje je komické samo o sobě.

Kukačka (2002)

Dokonalý film, který zdůrazňuje nesmyslnost války a hlavně lidi jsou stejní, ať jsou z jakékoliv země. Milý humor, myšlenka, hloubka! Nekoukejte na dabovanou verzi, přijdete o skvělý zážitek, kdy si lidé povídají každý jinou řečí.

Kruh (2002)

Bojim bojim bojim

Hodiny (2002)

"Nádherně propletené osudy 3 odlišných žen, prostě film o ženách a pro ženy. Mikdo z chlapů, co znám, to vůbec nepochopili :)" to byl můj původní komentář a teď se musím omluvit uživateli "asirtes", jehož je to oblíbený film a mrzí ho, že lidi píší o filmu, že je "o ženách a pro ženy" :) Toto jsem mu odpověděla: "Nemyslím si, že je ten film jenom pro ženy, ale myslím, že pro muže je těžko pochopitelný. Nebo aspoň pro muže v mém okolí. Neříkám, že by se jim ten film nelíbil, ale já mám pocit, že jsem těm ženám ve filmu víc porozuměla, než oni. Autor se totiž dotýká jakéhosi ženství v duši, které mají i muži, ale nechtějí si ho přiznat. V jeho filmu "Billy Elliot" je to myslím znát víc. Jsou to velmi citlivé filmy a muži mají od dětství naprogramováno být drsňáky, takže je to pro ně nepřijatelná tématika - podle mého názoru samozřejmě.

Chicago (2002)

Nemám ráda muzikály, toto mě vážně mile překvapilo :)