Proces (1962)

Dokonalé ztvárnění Kafky a jeho absurdní předlohy. Sexy hlavní hrdina zahrál dokonale a bylo to vcelku napínavé, i když chápu, že surrealismus a absurdno není šálek čaje pro každého.

Smrtelný hřích (1945)

Dokonalý film, v psychózách hlavní hrdinky jsem se docela viděla :)

Grandhotel Budapešť (2014)

Výborný, milý film se střeštěnými hrdiny. Jsem ráda, že tvůrci opustili zvířecí postavy (Fantastický pan Lišák). Už se těším na další film. Fakt pecka.

Orphan Black (2013) (seriál)

Zajímavý nápad a pořád se něco děje. Je to skutečně napínavé a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Je to pecka. Nemůžu se dočkat, o čem bude další díl. I když to asi nikdy nezkončí :)

Šťastný smolař (2012) (TV film)

...i titul si v Plzni koupil, aby nikdo nezapochyboval o jeho urozenosti... Asi budu muset koukat na pohádky, protože to jsou poslední dobou jediné normální filmy. Kupodivu i slavní herci (J.B.) hráli docela sedící role k jejim věku a tvaru :) Hurá.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Jó, hustý! Čekala jsem totální kravinu, ale musím říct, že zasazení příletu vetřelců do úplně jiné doby, než současné, nabírá naprosto geniální rozměr! Sice stejně jako u filmu Machette jsem nevěděla, jesltisi tvůrci dělají srandu, nebo to myslí vážně, ale ten nápad se mi strašně líbíl. A Harrison s Danielem tomu dodali šťávu.

Oškliví Američané (2010) (seriál)

Jóóóó! To jsem potřebovala. Něco tak dokonale šíleného, nápaditého a nečekaného. Úžasně protirasistický seriál plný černého humor, sympatických postav a úžasné srandy. Když se člověk kouká na tuhle brutalitku, říká si, že může být i hůř :)