Lijavec (1997) (divadelní záznam)

Samozřejmě originální, vtipné a zábavné, v porovnání s jinými hrami však trochu slabší. Oceňuji snahu tvůrců pořádat diskusní seminář před představením, protože po něm by diváci utekli :D výborný nápad.

Trigun: Rachot v Badlands (2010)

Víc! Já chci víc Washe the Stampeda a víc Trigun a víc víc víc. Proč natočili jenom jeden film :( Taková pecka! Úžasný film, který navazuje na seriál. Jen jsem SPOILER nečekala, že se objeví postava kněze, který v seriálu tak trochu zemřel, a také jsem doufala v trochu romantiky mezi Washem a Meryl. Asi to plánovali do dlašího filmu, který jistě už točí. Že ano?

Láska na druhý pohled (2009)

Trochu kýč, vzlášť když se SPOILER hlavní hrdina rozbrečí na pódiu a všichni mu nadšeně zatleskají. Nechápu, proč se hlavní hrdinka ponižuje být s takovým zakomplexovaným, protivným chudáčkem. A scéna s papouškem taky totálně mimo mísu. Hezky se na to ale koukalo.

Prohra (2009) (amatérský film)

Trochu zběsilý filmeček. Zpracování je trochu pošetilé, ale rozhodně film nese myšlenku a zabývá se vážným tématem.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Seriál na jedno brdo a originální znělkou :) Morfujeme, Šavlozubý tygr! To si pamatuju do dneška a překvapuje mě, jak mohl někdo něco tak úděsného vůbec natočit. Nějak ale tuším, že to už patří ke kulturnímu dědictví lidstva.

Valerie a týden divů (1970)

Hodně šílený surrealistický film, ze kterého mám podivné pocity, kdykoliv si na něj vzpomenu. Hororově depresivní, šílené a masakrózní. Musím se přiznat, že poprvé jsem v kině usnula a zdál se mi sen, takže když jsem se vzbudila, tak mi to pasovalo na ten sen. Podruhé jsem se nadopovala kofeinem a bylo to o něco lepší :)

TOP STAR (2010) (pořad)

Nemyslím, že by byl pořad nějak špatně zpracovaný, prostě bulvární drby jsou obecně blbé téma.

Black Books (2000) (seriál)

Bernard je typický nesympaťák, až ho musíte mít rádi. Jeho kolegové s ním pak tvoří vtipnou trojici a melancholicky chátrající knihkupectví. Znám lidi ve svém okolí, kteří jsou charakterově velmi podobní hlavním hrdinům :)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kdo by neznal Červeného trpaslíka? Musím se ale přiznat, že s českým dabingem se mi líbí mnohem víc - hlavně je text přizpůsoben na naše poměry a naše známé a hvězdy. Prostě pecka! Dialogy občas opakujeme s přáteli a dokonce i úplně cizími lidmi.