Nekecej a pádluj! (2004)

Výborná komedie, která se ani na chvilku nezastavila.

Blade Runner (1982)

Výborně zpracovaný (v té době) nadčasový film. Dobrý námět a vynikající herecké výkony, vykreslení charakterů postav a akčnost a napínavost. Ve filmu se dbá na každý detail a není to tuctový akční film, ale spíš film k zamyšlení. Jen ten rok 2019 moc netrefili.

Akta X (1993) (seriál)

Když jsem byla malá, fakt jsem se bála.

Spaced (1999) (seriál)

Výborné nápady pro akční vzhled :)

Neskutečné historky (1976) (seriál)

Humoru je tam plno, ale asi to není můj šálek čaje :(

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Já vím, že za to filmaři nemůžou, když je to podle knížky, ale CO JE TO PROBOHA ZA KRAVINU?! Ačkoliv 3D je samo o sobě zábavné, toto byla neskutečná nuda. Ani pohádka to není. Nesmyslná výprava někam, kde se něco stane, aby se nestalo nic zlého, za snahy osvobodit lidi, kteří mi jsou víte kde! A to poselství víry! Jak okaté a klišé ke*y. Nezlobte se, fakt strašný příběh. Dávám hvězdu za vizuální provedení, jen mít jiný, méně ideologický a méně kýčový příběh!

Ed Wood (1994)

Nejsem moc fanda biografických filmů, ale tento byl vážně nudný. Tim Burton mě zklamal. Nebylo tam moc legrace ani akce a ani dobrodržství. Hrozný film o nejhroznějším filmovém režisérovi.

Divnej týpek (2009) odpad!

To si snad deláte legraci! Taková kravina. Ani myšlenka, ani příběh, ani legrace a ani zábava. Ani akce. Ani snaha o zajímavé či umělecké ztvárnění. Hovna, zvratky a hnusní nesympatičtí lidé. Prostě shit!

Dostaň ho tam (2010)

Vtipná komedie o rozmazleném rockerovi a zodpovědném, sympatickém tlouštíkovi s nadlidským úkolem. Trochu jsem ho chápala, když si vzpomenu na svého šéfa ;-) Ale jinak průměrná komedie.

Tron (1982)

Ve své době musel být film skutečně bomba a jako mě se včera líbil Tron 3D, tak před 20 lety se lidem musel líbit Tron tenhle. Bohužel příběh mi přišel fakt hloupý a místy jsem se nudila. Ale animace a grafika super!