Prohnilí (1984)

Nějak jsem nepochopila, v čem ten film je výjimečný, úžasný a dokonalý, jak ostatní hodnotí. Ani jsem to nevydržela dokoukat :D

Stážista (2015)

Komedie to rozhodně nebyla. Spíš nějaké sociologické rodinné drama. Pořád jsem si říkala, co se z toho vyklube, jak to dopadne. A ono se to nevyklubalo a nijak to nedopadlo. Respekt před De Nirem. To je všechno.

Bylo, nebylo - Série 5 (2015) (série)

To už bylo trochu divné. Zase někam šli, zase jim vygumovali paměť, zachraňovali se navzájem... no a co? Pak teda to podsvětí... ale přišlo mi to nekonečné. Snad bude další série lepší. A Hádovi jsem fandila. No nic.

Angelika (2013)

Remake klasiky. Klasika. Co s ní? Bude pokračování? Jak nalákat lidi do kina... Udělat vývar z úspěšného filmu. A za stálého míchání nalít do záchodové mísy.

Dovolená za trest (2014)

Tak oddechovka. Ale ty děti všude... na to nemám nervy.

Sex Tape (2014)

No, zajímavá blbinka. Nejlepší je scéna, kdy SPOILER jdou rozmlátit do Ulož.to disky, aby se zbavili porno-videa :D

Gamer (2009)

Film je hodně vizuální a plný akce, aby se neřeklo, tak přidali hlavního slizouna záporáka a rodinné hodnoty, za které je nutné bojovat a mimo jiné zachránit i svět. SPOILER Nevím proč, ale zase jsem fandila záporákovi (bez ohledu na to, že to byl Michael C. Hall ;-) ) a záporák by měl pořádně umřít, tohle bylo slabé :( Ale soundtrack vykrádající všechny pecky světa super.

Blissovy trampoty (2011)

Nějak jsem nebyla naladěna na artovou linku. Zajímavé byly proměny hlavního hrdiny, SPOILER! který dříve spal oblečený a každou noc usínal s ošacením méně a nakonec spal nahý. Dlouhá cesta ke kvalitnímu spánku. Toť asi pointa filmu :D