Reach (2009)

Viděl jsem čtyřminutovou verzi. Dokonalé.

Návrat do budoucnosti (1985)

Skvěle promyšlený scénář, skvělí herci a super zábava. Je třeba říkat víc?

Mistři hazardu (2005)

Záběry na škvařící se pneumatiky jsou stejně sexy jako ty na Jessicino vrtění zadečkem. Teče z toho adrenalin a já se bavil a hlavně nenudil. Nemůžu jinak.

Rande měsíce (2006)

Celkem příjemný film, u kterého mě nejvíce zaujala scéna, kdy se Jessica svěřuje Daneovi o svých velkých uších.

Čtyři pokoje (1995)

Tři hvězdičky za druhé dvě povídky (hlavně Robertovo) , protože ty první dvě jsou zřejmě omyl. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

Max Payne (2008)

Sexy Olga Kurylenko, krásná Mila Kunis a několik vizuálně skvostných scenérií a obrazů.To je tak vše, co se dá na téhle ohavnosti, která se snaží tvářit jako depresivní film o pomstě, pochválit.Aneb Mark Wahlberg a jeho pokusy o zoufalý a smutný výraz ve filmu o supervojácích s "netradiční" zápletkou. *Not yet.* Nevermore.

Sedm životů (2008)

Silné téma potopeno nevýraznou režií.Film jako takový mě v mnohých chvílích nutil sledovat hodiny a to už je špatně, některé emocionální scény na mě zapůsobily jak měly, jiné se však podle mě příliš snažili vytlačit nějakou slzu.Průměrný film s promarněným potenciálem.

Velká ryba (2003)

Jeden obr, velká láska, narcisy a obyčejný muž s neobyčejným odhodláním.Nejlepší film Tima Burtona.

Čistá duše (2001)

Úžasně natočený film o tom, jak tenká je linie mezi genialitou a šílenstvím.Silný příběh o uzavřeném matematikovi(ohromující Russel Crowe), který touží po tom, být jedinečný.Vše navíc podtrhuje výborná hudba. Skvělý zážitek.