Právnička

Právnička

Studentka práv

<< předchozí 1 2 3 4
    • 21.6.2009  20:27
    Dexter (TV seriál) (2006)

Tak tenhle seriál mě dokonale dostal. Už dlouho jsem nic tak napínavého neviděla. Skvělý herec v hlavní roli, super hudba. Jednoznačně pět hvězdiček a hurá na druhou sérii :-)

• 6.4.2008  13:36
    Disturbia (2007)

Až na poslední čtvrthodinu to byla příserná NUDA !!!!

• 10.2.2008  09:23

Po hororovém čtvrtém díle, který se mi ze všech líbil nejméně - jsem čekala ještě větší "propadák". Ale byla jsem mile překvapena. Ale ne až tak moc :-) Chvíle napětí se střídaly s chvílemi nudy. Stále a stále jsem čekala na nějaký větší zvrat (podotýkám, že knihy jsem nečetla), ale nejednou proběhly titulky a bylo po všem. Celkově to nebylo úplně nejhorší, dávám 3 a 1/2 *.

• 21.10.2007  19:52

Nejdou mi do hlavy ta vysoká hodnocení. Kam se to hrabe na Cin city. Byla to totální, nechutná a drastická hovadina bez špetky humoru. Nechápu, jak se takového filmy mohou někomu líbít. A bohužel se nemohu zbavit dojmu, že mnoho z Vás, milí spolukomentátoři, pěje chválu na tento "skvost" jen a jen pro to, že je to od známého režiséra. Jenže to kvalitu bohužel nezaručuje! Prostě děs běs!!!

• 19.3.2007  08:25

Připadá mi, že jsem viděla hned filmy dva. První půle, odehrávající se ve výcvikovém táboře je opravdu perfektní po všech stránkách. Skoro jsem ani nedýchala a každou scénou jsem byla víc a víc šokována, až do konce (sebevraždy). Myslím, že kdyby byla tato část o pár desítek minut prodloužena, tak by vystačila na samostatný a bezchybný film. 5* S druhou částí (na bojišti) už mám větší problém. Sem tam jsem se i nudila. Srdceryvné scény mě nedojaly a tak nějak jsem tomu nepřišla na chuť - za tuto část tedy průměr - tři hvězdičky. Po jednoduchém matematickém součtu a dělení tedy Full Metal Jacket hodnotím 80ti procenty.

• 13.3.2007  18:46
    Silent Hill (2006)

Trailer k filmu a dokonce i začátek filmu sliboval alespoň průměrný thriller se snesitelnými sci-fi prvky. Ale místo toho vylézali neustále od někud nejrůznější příšerky a bubáci. Výsledkem byl naprosto nevkusný horor s trapným dějem i koncem. Ani nevím, za co tu jednu hvězdičku dávám...

• 13.3.2007  18:38
    Auta (2006)

To bylo tak pěkňoučký a roztomiloučký :-) Bála jsem se, že po mém oblíbeném Nemovi už dlouho nepřijde nic lepšího. Vlastně - od Nema už uplynul nějaký ten pátek a Auta stejně lepší nebyla... ale dalo by se říct, že se Hledání Nema přiblížila. Bavila jsem se od začátku do konce, příběh byl fajn a co musím extra pochválit je naprosto dokonalá animace zaměřující se na detaily. Takže závěrem - Pixar - jen tak dál :)

• 13.3.2007  18:32
    Mnichov (2005)

Nějak se mi toto dílko extra nezamlouvá. Je mi trochu trapné kritizovat tak velkého režiséra, ale .... první 3/4 hodiny jsem skoro nudou usnula a měla jsem chuť to ani nedokoukat. Ale řekla jsem si, že ještě dám Stevenovi šanci :) Zbytek filmu už tak nudný nebyl, to přiznávám, ale celkově tomu chyběla šťáva a pořádný adrenalin. Myslím, že by se tato historická událost dala spracovat o třidu lépe, škoda.

• 8.3.2007  20:58

Naprosto fascinující a bezchybný herecký výkon Vina Diesla mě dokonale uchvátil. Jinak šlo o celkem průměrně zpracované drama, jehož děj se mi do paměti na moc dlouho nevryje.

• 11.2.2007  12:18
    Saw 3 (2006)

Dle očekávání přišlo velké zklamání. Nudný děj, moc krve, překombinovanost, nelogičnosti a chuť za každou cenu šokovat a vylekat. Od kvalitního psychologického thrilleru jedničky to je na míle vzdálené. Jediné, co mě zaujalo, byly scény, které se vracely do prvního dílu a vysvětlovali, jak se vše provedlo a realizovalo. Čtyřku už proboha NE!

• 1.1.2007  18:09

Tento film mě moc zklamal. Zhruba ve třetíne jsem už věděla, jaká bude poenta a i přesto jsem doufala, že se třeba spletu a nebo že v tom prostě bude ještě něco víc. Ale nebylo! Ani vynikající herecký výkon obou hlavních představitelů nic nezachránil. Škoda

• 29.11.2006  07:47

Ještě jsem snad u žádného filmu tak dlouho nepřemýšlela, jestli dát "odpad" nebo pět hvězdiček :) Něco tak kontroverzního, ujetého, šíleného a nechutného se hned tak nevidí. Čekala jsem hodně, ale tohle ne! Nemám k tomu víc co dodat, to se prostě musí vidět. Dženkuji :-)

• 11.7.2006  11:15
    Rodina cizích (TV film) (1993)

Jedno z lehce zapomenutelných a ničím nezajímavých rodinných dramat s "úžasným" happyendem.

• 22.6.2006  08:16

Velmi slabý odvar prvního dílu. Chybí tomu to krásné napětí a kouzlo. A onen "štěk" Patricka Swayzeho mi taky nepřišel zrovna vhodný. Ale abych jen nehanila a vysvětlila, proč dávám tři hvězdičky - líbila se mi hudba (skvělý soundtrack) a také herecký a taneční výkon Diega Luny. A jak už jsem psala u "Honey", mám prostě slabost pro tyto druhy filmů. Jen doufám, že už nikoho nenapadne natočit třetí díl :)

• 16.5.2006  08:41

Připadá mi, že jediný problém (možná i kouzlo) českých filmů v poslední době je, že si člověk po pár měsících po shlédnutí ani nevybaví děj. Ona ho většina totiž ani nemá. Někdy to filmu uškodí a někdy pomůže. Účastnící zájezdu jsou dalším takovým dílkem, kde vlastně "ani o nic nešlo", ale svůj účel to splnilo. Dvě hodinky vkusného a svěžího humoru v čele s úžasnou Annou Polívkovou stojí (až na pár ne moc scénáristicky vydařených chvil) opravdu za to. 75%

• 5.4.2006  08:30
    Rafťáci (2006)

Celkem pohodová oddychovka, ale Snowborďáci to už nejsou. Vtipné scény jsou většinou opravdu "vtipné", ale už více vyumělkované a více překombinované. A ani hudba už není, co to bývalo. Ale celkově jsem se dobře pobavila, což bylo účelem tvůrců i herců. Třetí díl už snad ale raději ne :)

• 19.2.2006  18:59
    Crash (2004)

Nádherný film složený z několika strhujících příběhů, který ve vás probudí všechny možné emoce. Jedna scéna silnější než druhá a konečný výsledek je dokonalost sama. Jedno z nejlepších dramat, jaké jsem kdy viděla.

• 14.2.2006  21:57
    Saw 2 (2005)

Naprosto šokující! Už to není tak originální jako jednička, ale i tak se ji na plné čáře vyrovná! Napětí po celý film vystřídá šokující a úžasný závěr, takovéhle filmy prostě žeru :)

• 19.1.2006  09:17
    Vůně pokušení (TV film) (1998)

Průměrný krimi thriller s podprůměrnými herci a ubohým scénářem. Nemůžu si pomoct, ale ta divná pachuť německých filmů je pro mě odpuzující a navíc ty hrozné rádobyerotické scény... kdo nemusíte, tak na to nekoukejte :)

• 12.1.2006  12:11
    Kameňák 3 (2005)

Pořád stejná hrůza, jako jednička a dvojka, ale přesto za pár vydařených vtipů dávám jednu hvězdičku (ale trhám si u toho vlasy :o) ) No, chápejtte toto "vysoké" hodnocení jako "odměnu" za všechny díly a vlastně i jako radost z toho, že už nebylo natočeno čtvrté pokračování :o)

• 12.1.2006  12:01

Celkem povedená a občas i vtipná podívaná, u které se na chvíli odreagujete. Celý film však "táhne" kupředu pouze jeden kůň - výborná Simona Stašová (což je pro celkový dojem málo), ale už jen kvůli této úžasné herečce stojí za to Román pro ženy vidět.

• 5.12.2005  10:58

Zezačátku děsná nuda, v poslední třetině jsem se i docela pobavila. Film sice měl své kouzlo, ale na víc jak 60% to nevidím. A Tom Hanks - nevím proč, ale mně do téhle role moc neseděl.

• 1.12.2005  11:49

Tak čtvrtý Potterovský díl mě poněkud zklamal, už to prostě nebylo ono. Děj nemastný neslaný, nepřekvapivý závěr, málo napínavé, moc hororové, překombinované a chybělo to typické pohádkové kouzlo. K tomu všemu u většiny postav (v čele s Harrym-Kotkem) příšerný dabing. Ale uznávám, že to byla občas i sranda a sem tam i pěkná podívaná, dávám 3 a půl hvězdičky a doufám, že pětka bude lepší. BTW. třetí díl zatím jednoznačně ostatní díly o třidu převyšuje.

• 19.11.2005  23:17
    Pod povrchem (2000)

Poměrně vydařená duchařina, možná srovnatelná s Gothikou. Vysoké hodnocení je hlavně kvůli napínavé atmosféře, která se porařila udržet po celý film a také za překvapivý a povedený závěr.

• 18.11.2005  21:24
    Štěstí (2005)

Kromě excelentních hereckých výkonů (které by sami o sobě byly na pět hvězdiček) nevidím na tomto filmu nic převratného, zásadního a nového. Jednoduše - lehce nadprůměrný film o lidském (ne)stěstí. A mimochodem, možná jsem až moc kritická a všímam si zbytečných maličkostí, ale zamrzelo mě na konci filmu (když běžely titulky), že autoři nevybrali českou písničku...ale asi jsem vážně až přehnaně vlastenecká :)

• 9.11.2005  21:18

Film si zaslouží hvězdičky 4, ale za tu nádhernou hudbu opravdu nemůžu jinak. A Patrick byl prostě k sežrání :)

• 5.11.2005  01:49
    Bazén (2001)

Proč tyhle kraviny pořád dokola někdo točí? Kouká na to ještě někdo z jiného důvodu než ze zvědavosti? Prostě hrůza, děs a škoda peněz !!

• 5.11.2005  01:46
    Kameňák 2 (2004)

O zanedbatelný ždibec lepší než jednička, ale stále to není ani na jednu hvězdičku, ach jo :(

• 5.11.2005  01:44
    Van Helsing (2004)

Větší slátaninu už jsem dlouho neviděla ...

• 5.11.2005  01:42

Teda, teda, tohle vůbec nemělo vzniknout. Jak si jen režisér mohl myslet, že by mohla Nevěsta na útěku mít alespoň poloviční úspěch jako Pretty woman? Opravdu nuda, zklamání, slabota...

<< předchozí 1 2 3 4