Právnička

Právnička


Studentka práv

18 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Hledá se Nemo (2003)

  Podle mého názoru nejpovedenější, nejvtipnější, nejroztomilejší a nejdojemnější celovečerní animovaný film. Jedno shlédnutí Vám rozhodně nebude stačit, já ho chtěla vidět znovu a znovu. Nesmím zapomenout pochválit český dabing, který je téměř srovnatelný s originálem. TLESKÁM !!!

 • poster

  Mrazík (1964)

  Klasika, která nikdy neomrzí, právě naopak! Dodnes napodobované a nezapomenutelné scény a písničky, které se vryly do paměti již několika generacím. Jádrem této ÚŽASNÉ pohádky je neopakovatelný český dabing. JEDNÍM SLOVEM SKVOST!!

 • poster

  Ti druzí (2001)

  Po sérii nevkusných, krvavých a speciálních efektů plných hororů VELMI příjemná změna. Troufám si říct, že jde o nejpůsobivější a nejdokonalejší "duchařinu" co kdy zatím byla natočena. Výborná Nicol Kidman, pochmurná atmosféra s dokonalým závěrem, po kterém zůstanete zcela omráčeni, o mrazení v zádech ani nemluvě. Jeden z mála filmů, které si s chutí pustíte ještě jednou, aby Vám (jak se říká) všechno došlo a všimli jste si detailů. OPRAVDU NEZAPOMENUTELNÝ FILM !!!

 • poster

  Zelená míle (1999)

  John Cofeey - jako kafe, jenom se to jinak píše ... tak tato věta, tato postava, Tom Hanks, celý tento fiml - je pro mě něco tak úžasného, působivého a emotivního, že i při psaní komentáře (na který jsem se záměrně vrhla až s odstupem, až moje emoce vyprchají) se mi chce stále dojetím plakat. Ještě nikdy mi tři hodiny u filmu tak rychle neutelky, jako u Zelené míle. Dokonce i ono nadpřirozeno, které jindy moc nemusím, mi k tomu tentokrát dokonale sedlo! Opravdu fascinující zážitek !! Dávám pět a půl hvězdičky, smím? :)

 • poster

  „Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

 • poster

  Byl jednou jeden král... (1954)

  Já jsem tajtrdlík? Ty jsi tajtrdlík! Za prvý nevim, co to je a za druhý mě to uráží :o) Jedná z mnoha nezapomenutelných hlášek této překrásné pohádky, která neormzí a na Vánoce prostě nesmí chybět.

 • poster

  Saw: Hra o přežití (2004)

  Konečně, po dlouhé době hororový thriller, který opravdu stojí za to !! Od začátku naprosto šokující, napínavé a zvrhlé. Dokonale působivá atmosféra v "oné" místnosti plná nečekaných zvratů je opravdu neskutečná - a závěr? - nemám slov. Film si rozhodně zaslouží 5 hvězdiček i přes pár nelogičností v čele s přeřezáním kosti onou zrezlou (a nejspíše i tupou) pilou.

 • poster

  Samotáři (2000)

  Skvělý film, skvělí herci (hlavně Macháček a Trojan), skvělý nápad, svělé hlášky, skvělý soundtrack, 101% - tak to každopádně :o)

 • poster

  Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)