Forsaž Da Vinči (2007)

Tak tento film je strasna slatanina vsech jiz dosud vytvorenych filmu, Zacina to Jako Indiana Jones, najednou se z Indiana Jonese stane neco jako Vin Diesel v Rychle a zbesile, a prohani se v Rusku po meste v rychlym aute a zavodi, pak prijde skro po cely film takova chatrna zapletka a nakonec stastny konec a nalezeni pokladu templarskych rytiru. Hruza des, a mrzi me to ze hlavni hrdina si zahral dobrou roli hlavniho zaporaka v Krali skorpionovi.

Shrek Třetí (2007)

Pekna podivana, opet ve stylu Shreka, Oslika a Fiony. Libilo se mi jak je vyobrazen Merlin, Artus a Richard (Lvi srdce), ktery je jeste mlad. No musim dodat ze prvni a druhy dil je o neco lepsi nezli tento ale porad to ma co do sebe.

Kletba zlatého květu (2006)

Film podobny TYGR a DRAK ci Hrdina, nijak me to nezaujalo ale libil se mi ledovy pohled Yun-Fat Chow, i kdyz jsem taky cekal ze predvede neco ze svych mladsich let jako treba v Hard Boiled.

Roming (2007)

Zajimavy snimek ale mam k tomu jednu vytku, jediny co se mi na tom libi je to kdyz se dostane Bolek Polivka ke slovu protoze to stoji vazen za to, ty jeho hlasky a chvilkovy gagy stoji vazne za shlednuti. Jediny co se mi tam nelibi jsou ty vlozky, ktere si predstavuje Labuda, ktery me u toho uplne uspavali. Jinak Super podivana.

Odstřelovač (2007)

Docela zjimavy snimek, i kdyz takovych o Sniperech uz tady bylo. I kdyz tenhle je jeden z tech povedenejsich, tedy aspon pro me. Zajimava zapletka a jeste zajimavejsi zaver.

Divočáci (2007)

Docela povedená komedie s dobrym obsazenim, ktere spolu jeste nikdy nehralo.Chlapy, ktery si svy kazdodenni zivot chteji trosku okorenit a tak se vydaji na svym motorkach na tydenni projizdku, ktera se promeni ve srandovni mlaticku na konci filmu.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Je to docela dobrý film, ale takovyhle podobny namet uz jsem nekde videl. Ze by Battle Royale? Obsazeni je velmi dobry, v dnesni dobe spousta lidi chce videt poradny maso a to dokazou obstaravat poradne namakany chlapy a nebo mrnouskove s umenim napodobujici Bruce Leeho.Akorat jsem cekal ze Vinnie Jones bude kladas, ale i tak docela povedeny filmek.

Ong-Bak 2 (2005)

Velmy dobra mlaticka:A korat to neni 2 ale samotny film.S Ong Bakem to nema co delat!!!

Noční směna (1990)

Ten film jsem videl kdyz mi bylo asi 13 a dost jsem se bal, ted uz se nad tim jen lehce usmivam ale i tak docela povedeny horurek:-)