Hamiltonovi (2006)

Tak cekal jsem od tohoto filmecku, neco jako od Texaskeho masakru, pachu krve ci Noci s nabrusenou britvou. Ale co se delo dalsich 90 minut po tom co jsem si to pustil bylo zajimave zpracovani ruznych masakru v cele s upirskou rodinkou. Namet to je zajimavy to tady jeste nebylo smichat tyhle dva namety do sebe. Sice jsem cekal mnohem vice krve a v podobe Lenyho nejakou masochystickou bestii ale i tak to je docela zajimavy filmek. A mimochodem Leny je ....... no mrknete a uvidite:-)

Clementine (2004) odpad!

Silný příběh o tom, jak malá holčička žije sama s tatínkem, doté doby než si najdou maminku!! Na co sem to vůbec koukal????Čekal jsem film plný akce a krve, a ono nic! No a na konec sem se velice tešil, jak se tam ukáže Steven Seagal a on se tam opravdu ukázal, ale jak? No prostě mě ten film zklamal!

Až do smrti (2007)

Zajímavá akční podívaná,trošku mě překvapil konec.Ale jinak to ušlo.

Slovo policajta (1985)

Slušný krimifilm ve stylu"Přání smrti".Charles Bronson byl o trošku lepší!

Dr. House (2004) (seriál)

Nejlepsi a srandovni serial z nemocnicniho prostredi!!!!Kazdy dil je vyborny.Proc proste nechodit k lekari ze???

Zákon ulice (2007)

Po delsi dobe zas jedna pekna Segalovka!!!Je videt ze do"srotu"jeste nepatri.A doufam za vsechny ze takove filmy budou pokracovat!!!!

Přepadení v Pacifiku (1992)

Muj prvni Seagal film ktery sem videl uz jako dite.Vyborny Seagal!!!Chvalim!!!

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Jeden z emocionalne nejpusobivejsich a zaroven nejhescich valecnich serialu vsech dob. Co vic rict?Klanim se!!!!

Sahara (2005)

Docela slusne natoceny filmek s prvkami zabavy!!

Motel smrti (2007)

Tak na tenhle film jsem se koukal jen proto, ze v nem hrala sexy slecna(nevim mozna uz pani) Kate Beckinsale, ktera se mi libila ve Van Helsingovi a hlavne v sexy latexu v obou dilech Underworldu. Tenhle film ze taky uz jen vsemoznym predelanim a remekama, vsech uz takhle podobnych thilleru. Zase se nekdo dostane tam kam nemel a tam sidli, bud uchylna rodinka, a nebo uchynli kamaradi, kteri chteji jen vrazdit a zabijet. V tomhle je jina vec v tom ze oni si to vsechno nataceji a pak to prodavaji. Nic Moc filmek a ani moc krve, jen hudba obcas zvedajici husi kuzi.