Než si pro nás přijde (2007)

Pro Jacka mám prostě slabost. Film byl dojemný i humorný přesně tak jak to mám ráda.

Živý terč (1993)

ty zpomalovačky byly prostě šílený. Ale JCVD válel až jsem se za břicho smíchy popadala. Jeho akrobacie na motorce byla nejlepším číslem filmu.

Tyranosarie (2004) (TV film)

za ten slaboduchý nápad a za větu "hledá svého vnitřního dinosaura"

Na plný pecky (1995)

S kamarádkou to byl na střední náš oblíbený film, proto nemohu dát jinak než 5*. "ještě včera jsi byl normální a dneska mluvíš jak ten číňan z Karate Kida" :o))) No a ten zpěvák Rex Menning (nebo jak se jmenoval), byl prostě nezapomenutelný.

Jeskyně smrti (2007)

No, moc jsem to nepochopila, ale dávám 3 za originalitu. Trochu mi to připomínalo hru Doom3, kterou teď hraju (a dost se u ní bojím), takže mě u obrazovky udrželo.

Žraloci (2005)

neuvěřitelnej mix všeho. Žraloci, který vydávají zvuk jako lev, alieni tančící nad nějakou oranžovou věcí, zlý tajný agent a ženský se silikonovýma našpulenýma rtama.

Kurýr 3 (2008)

Ano, na Jasona akčního se kouká pěkně, ale na Jasona zamilovaného a ještě do takový pipky už o dost míň. Teda jak ta mi lezla na nervy! A ty přitroublý, přeromantičtělý kecy mi tam prostě neseděly (S tebou cítím bezpečí atp...)Akční scény byly příšerně sestříhaný, v kině by mě z toho asi bolela hlava.

Beowulf (2007)

Mám ráda tyhle fantasy eposy, navíc efektně zpracované. A Anjelina je fakt démonka :o) Aspoň na chvíli být taky takovou femme fatale.... A škoda, že toho nahýho Beowulfa zabírali vždycky tak blbě, že mu jeho mužství zakrývala vždycky nějaká pitomá židle nebo helma spolubojovníka. Carramba!

Hancock (2008)

čekala jsem od toho alespoň 3*, ale dávám jen 1* za Willa, na kterého mě baví koukat. Přišlo mi to spíš jako rodinný film, možná tomu i hodně ubral český dabing (stále opakovaná nadávka "Troubo" opravdu není z těch drsnějších) Děj předvídatelný, od půlky jsem to přetáčela po kapitolách, abych se dočkala kýčovitého klišoidního konce.