Speed Racer (2008)

Dávám 1* za řekněme... zajímavé zpracování. Po 20-ti minutách jsem film vypnula, takovou kýčovitou blbost se stupidními dialogy jsem už dlouho neviděla. Tochu mi to připomínalo Karlíka (taky hodně barevné a dětské), ale ten byl 1000x lepší

Cesta do středu Země (2008)

vidět to ve 3D přidám další hvězdičku. Děj je předvídatelný. Ale tvůrcům se podařilo, abych se 2x lekla :o)

Tropická bouře (2008)

Váhala jsem mezi 3* a 4*, nakonec jsem dala 4, protože mám ráda Bena Stillera a jeho zvláštně ujetý humor. Začátek a konec byly bez chyby, prostředek filmu byl slabší. I tak ale fajn zábava pro sobotní pošmourné odpoledne.

Škola svádění (2006)

Celkem příjemná oddechovka, Ben Stiller mě potěšil :o)

Mamma Mia! (2008)

Včera jsem tomu dala šanci, ale přetáčela jsem film po kapitolách... Ale já na roztančené muzikály nikdy nebyla, ani ABBA mě extra nebere. Na konci mě alespoň rozesmál Pierce v sexy blyštivém oblečku s odhalenou hrudí :o)

Chvění (1990)

Ústřední dvojice mladíků - buranů neměla chybu :o) Rozhodně je to víc komedie než sci-fi horor

Quantum of Solace (2008)

Bylo to dobré, ale asi jsem si předtím měla zopáknout předchozí díl, protože jsem pár věcí nepochytila. Vlastně vůbec nevím, jestli ho teda zradila nebo nezradila. Asi si ten původní film pustím dodatečně :-)

Zlatý kompas (2007)

Vizuálně opravdu nádhera, ale nějak mě to nedokázalo vtáhnout. V českým dabingu měla holčička uječenej hlásek, kterej mi moc nesednul. Dětičky ať si přidají klidně i dvě hvězdičky navíc, ale pro mě nic moc. Už je těch Potterů, Narnií a Kompasů nějak moc.

Max Payne (2008)

Původní hru neznám, takže nebylo s čím srovnávat, ale bylo to takové nemasné neslané, příběh mě moc nestrhnul. A ty prostřihy na rodinku mě tam dost vadily. Měla to být prostě jen dobrá střílečka s drsným chlapíkem v titulní roli a bylo by to OK :o)

Asterix a Olympijské hry (2008)

Nejdřív jsem myslela, že dám tak 1*, ale nakonec to nebylo tak špatný. Hlavně moje duše milovníka antických staveb byla nadšená :-) S Asterix a mise Kleopatra se to nedá srovnat. Vtipy založené na tom, že někdo upadne mě už moc neberou. Zasmála jsem se tak 2x. Asi je to určeno hlavně pro děti. Závěrečné závody "F1" byly ale zábavné, škoda, že takový nebyl celý film. A Alain Delon byl prostě úžasný (Ave Já), naproti tomu Brutus mě neskutečně vadil, hlavně asi díky dabingu "Cardy retardy"