Rudá Sonja (1985)

Conan byl skvělej, ale tohle?. A navíc při vrcholné závěrečné scéně jsem ehm... usnula (a pak jsem se musela ptát přítele, jak že to vlastně zničili ten talisman) - a to asi mluví za vše.

Blackjack (1998) (TV film) odpad!

neměla jsem ani sílu to dokoukat.

xXx (2002)

No.. byla jsem na tom kdysi v kině a celkem se mi to i líbilo (tak na 3*). Teď po znovushlédnutí na DVD dávám jen 2* a nevytáhne to ani "czech general" Marek Vašut :-)

Kyklop (2008) (TV film) odpad!

Hrůza! Mám ráda Béčka a cíleně je vyhledávám a ráda se u nich pobavím. Ale toto? Mám ráda i antiku, jak mi mohli takhle zprznit Řím? Proč se velkolepé slavnosti a souboje gladiátorů odehrávaly v mini-arénce pro cca 50 lidí? Asi předtím 3/4 římských obyvatel vymřelo na mor, že tam bylo tak málo diváků. Plavecký bazén do kterého chodím je větší než ta pompézní aréna! A ten kyklop místo animace měli snad radši někoho navlíknout do kostýmu a vypadalo by to líp. "Maso... volný..." :-)

Mimic (1997)

Na to, že námět byl opravdu nic moc to bylo překvapivě dobré. Navíc pro G. del Tora mám slabost :o)

Transformers (2007)

Roboti (pardon, Auboti) SUPER. Triky super. Můj bráška, když mu bylo nějakých 7 let, trávil s touto hračkou celé dny. A to je myslím problém toho filmu, je určen hlavně mladším divákům. Ty moralistické řeči! Ty rádoby vtipné teenage-hlášky! Transformer, jak dělá "pššššt" u baráku..... Asi je sen každého malého kluka mít takovou hračku v životní velikosti... Ale já bych raději více akce a míň keců.

Terminator Salvation (2009)

Mě ten film prostě bavil. Spousta akce, rychlé stroje, digitální Arnold - mě je prostě snadné oblbnout a nadchnout :o) Tenhle film není třeba nějak sáhodlouze rozebírat a hodnotit, člověk musí vypnout a nechat se jen bavit, od toho přece do kina na tyhle věci chodíme ne? Takže já neřeším, nepřepínám a hlavně po ničem nepátrám - jen se bavím :o)

RocknRolla (2008)

Roden potěšil, Subways velmi potěšili :-) Nějak mi nebylo jasný, kdo je v tomhle filmu vlastně hlavní hrdina. A konec mě vyloženě naštval, protože padouchův konec tam byl jen tak jako na okraj zmíněn.