Hon na pačlověky (2016)

Nečekal jsem moc... A pak se královsky bavil. Humor, humor, humor.

American Horror Story - Coven (2013) (série)

Hrozná slabota. Jedničku a dvojku jsem fakt sledoval moc rád, ale tohle? Blábol, kde toho moc smysl nedává, a když nějaká postava umřela, bylo až trapný, jak se zase vrátila.

Gangland Undercover (2015) (seriál)

Šlape to od začátku do konce. Komu se líbil Sons of Anarchy, nemá co řešit. Davies182 to tak nějak vystihl, takže už není co dodat. Snad jen, že mně ty vysvětlivky s voice overem přijdou OK.

Hemlock Grove (2013) (seriál)

Na doporučení jsem potahal 1. sérku, a abych pravdu řekl, bylo to nudný a divný. Dialogy teenagerů jsou plný filozofických rádoby mouder, Slibnej rozjezd tam byl, ale pokaždý jsem měl pocit, že jsem musel přeskočit nějakou epizodu, protože jsem moc nechápal, co se tam děje, kdo co dělá a proč to dělá.

Hysteria (2014) (seriál)

Pointa byly tak hloupá, že nějak nevím, co k tomu říct. a celkově tam byl jeden wtf moment za druhým.

Podfukáři (2013)

Většina filmu: "Wtf, no moment a jak to, že....". Konec filmu: "Tak to jděte někam. WTF?!"

Králové šrotu (2010) (seriál)

To slabé hodnocení moc nechápu. Pati a Mati ze šroťáku jsou neuvěřitelně vtipní tím, jak jim něco nejde, ale přitom to nevypadá nějak hraně. Ty hlášky, co do sebe solí by nevymyslel ani Tarantino.

Vyměřený čas (2011)

No, no, no... Dobrej nápad, i celkem hezky technicky zpracovanej, ale logika... jaksi nikde nic. Předávání času je řešeno kolikrát tak, že jsem si pořád říkal, jak je to možný a proč tohle a proč ono (jak si můžete předat někomu přesně 5 minut, když v další scéně prostě přijde typ a vezme si kolik chce, aniž by to ten druhej mohl ovlivnit?). A takhle je to v In Time se vším. Proč hlavní hrdina dělá, co dělá? Nebo spíš, jaký má cíl? A ta levičácká agitka... uf... Všichni jsme si rovni a můžeme mít tolik času, kolik chceme. Omg... 2,5* ale 3* jsem dal za to, že to aspoň nenudilo.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Vážně nechápu 78 %. Obzvlášť druhá sérka je tristní a mám pocit, že lidi tomu tady dávají 4* jenom ze sympatií k zombíkům. Celá první sérka by se dala stlačit do dvou dílů a nejinak je tomu u druhé série. Samý kecání o smyslu života, zoufalý pohledy z očí do očí. Když je potřeba, objeví se zombík, někdy dva, potom celá horda, a potom je zase chvilku klid a nic z toho většinou nemá pro děj žádný význam. Nikdo neřeší nějaký dlouhodobější plán. Zoufalá nuda.

Nakládačka (1977)

Tak jsem se na ten film podíval... No... Mělo to asi tak 5 WTF momentů a ten konec byl úplně divnej. Komedie možná ze začátku, potom jako bych koukal na nějakej sport, ve kterým se bruslí, ale neexistujou rozhodčí a zápasy se vyhrávají bitkou a ne gólama. Divný, slabý, nelogický. 1) Co to bylo s tou manželkou druhého hráče? 2) Co ten striptease na konci? 3) Co ten obrat u Newmana? 4) Co ta kravina s majitelkou, když se podle jejích slov vyplatí tým radši rozpustit, než ho prodat? 5) A co na to Jan Tleskač?