Expendables: Postradatelní (2010)

Já tu grupu prostě žeru. Hodně překvapila kvalita dialogů, která je výtečná! Několikrát se smálo celé kino, to by člověk u tohoto žánru neočekával. Asi nejlepší je když Bruce říká : "..a to chce kandidovat na prezidenta"

Experiment (2010)

Asi jsem se měl podívat na německou verzi. Tohla byla agónie, kde bylo spousta nevyužitého potencionálu. Myslím, že lepší scénář podle skutečných událostí bych dokázal napsat i já. Naprosto trapný byl konec, kdy se otevřela vrata a najednou všichni se přestali bít. Dává to vůbec v takové situaci smysl?

Fahrenheit 9/11 (2004)

nemám rád pana prezidenta Bushe a tento dokument mě docela zaujal

Fakjů pane učiteli (2013)

Další film s debilním názvem. Když jsem viděl, že v kině dávají Fakjů pane učiteli 2, neodolal jsem a musel jsem zjistit, co to je za hrůzu. Překvapilo mě však hodnocení v červených číslech (na komedie tak neobvyklé) a po přečtení několika komentárů jsem usoudil, že film možná nebude až taková kravina. Film na mě udělal dojem. Nám základkářům to mile připomíná, jak to funguje na škole s právem většího blbce. Je zde velmi dobře ukázán pohled studentů na okolní svět, nadávkami se nešetří a výukové metody z tohoto filmu by měli někteří učitelé přijmout za své.

Fargo (2014) (seriál)

Hned první díl mě naladil na vidinu velmi slibné podívané. Následující díly už jen tuto domněnku potvdily. Příběh je neobyčejně poutavý, postavy dost nevyzpytatelné a herci výborní – ideální kombinace.

Favoritka (2018)

Jeden z nejhorších filmů, co jsem za poslední dlouhou dobu viděl. Nechápu, kde to vzalo nominace na Oskara a nechápu kde to vůbec vzalo oskara. To opravdu nebyla zahrána žádná hlavní ženská role lépe?

Flek (2001)

mě to docela bavilo, není to nic moc duchaplného, ale myslím že pro děti jako dělaný :-)

Futurama (1999) (seriál)

jak řikám ... geniální ale na Simpsons to nemá.. No i když takovej Zapp Braningan je dobrej borec :-D

Gándhí (1982)

Film o tomto malém velkém muži. Nikdy jsem se Gandhím příliš nezabýval, ale musím říci, že po zhlédnutí tohoto snímku mě jeho život velmi zaujal. Ben Kingsley v roli Gandhího působí velmi důvěryhodně a jsou si vzhledově hodně podobní. Skoro mě překvapuje, že Kingsley není ind, protože v tomto filmu je velmi přesvědčivý. EDIT: Aha, tak má indické předky :)