Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Líbilo se mi to! Peter Jackson mě nezklamal. Myslím, že to je důstojné pokračování prvního dílu. Obzvláště mě zaujal drak Šmak a představení Sarumana. Potěšily také nádherné kulisy Jezerního města. Díky bohu jsem ho tentokrát neviděl s českým dabingem a možná právě o to více jsem si ho užil. Trochu mi vadily nereálné a dlouhé souboje se skřety, kde trpaslík v sudu nevědomky převálcuje asi 50 skřetů. Vypadá to jak parodie na filmy se Silvestrem Stalonem kombinované s animovanou pohádkou pro děti. Naštěstí to tam bylo jen krátce. P. S. Porovnejte si herce hrajícího Barda s hercem hrajícího Legolase - vypadají jako dvojčata.

Hodiny (2002)

herecky výborný.. ale ten scénář ..

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Podle hodnocení jsem čekal že tento film bude plně srovnatelný s Tenkrát na západě. Ale není. Příliš rozvleklý děj, mě opravdu zklamal. U filmu by se nemělo stávat to, že člověk procitne z filmového prožitku a může si říct: "tak teď se nudím.." Zajímavé bylo že když jsem pustil tv, tak film už běžel a opravdu jsem nevěděl jestli mi nefunguje zvuk nebo prostě v tom filmu zrovna neni žádná hudba ani hlasy. :-D Ale to bylo jen na začátku, dál už byla aspoň hudba, která je sice dost monotónní ale hodí se tam víc než cokoliv jiného

Homeless (2011) (amatérský film)

Rozhodně by to chtělo pohrát si s ukončováním hudby a ne to jen tak utnout.

Hon (2012)

Tenhle film mě zaujal. Mads Mikkelsen hraje výborně! A celý film hezky poukazuje na to, jak dnešní "vyspělá" společnost dokáže přestat fungovat, když jde o pomluvy. Jedna dětská lež a jak to dokáže člověku zkazit život. Naprosto mě uchvátil výrok ředitelky školky: "Děti nikdy nelžou, já jím věřím.", žena co tohle řekně asi nikdy dítětem nebyla... Potřebovala by trochu té výchovné facky, aby se probrala a začala vnímat realitu. Celý proces výslechu Klárky na mě působil trochu jako by byl hraný a už dopředu už bylo jasné, jak má dopadnout - tj. chceme se zbavit Lucase.

Horší už to nebude (2006)

Váhám mezi 3 a 4... polovina filmu pro mě byla docela nezáživná.. né že bych se uplně nudil, ale neplnil moje očekávání..., ale konec mě zaujal :o) Nakonec dávám 4, ale třeba si to ještě rozmyslím :-)

Hoří, má panenko (1967)

Nevím, zda zrovna tohle je model "čecháčkovství", jak zde všichni hanlivě říkají. Každopádně neustálé opakování všeho, nadutost a nesmyslnost každého rozhovoru je zde vtipně až dechberoucí.

Hotel Mumbai (2018)

Nepřipravenost indické vlády, kdy musela nechat speciální jednotku dovézt až z dalekého Dillí je naprosto ostudná. Obzvlášť v zemi, kde je jedno z největších rizik teroristických útoků.

Hra o trůny (2011) (seriál)

pompézní! :) Po druhé a třetí už to tak pompézní není, začíná se tam dít méně věcí (podobně jako v knížce)

Hra o trůny - Domů (2016) (epizoda)

Ramsay dosti překvapil a Sansa se mi začíná líbit. Naopak Arya by stále mohla nudit za vlast. Její vata v posledních dvou sériích mě extrémně nebaví.