Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Srdcovka mého mládí s vynikající hudbou.

Ostrov na severu (2013)

Už ze své podstaty, film o Islandu - jedné z nejzajímavější zemi na světě, nemůže být špatný. Vizuální dojem je z této země na živo musí být neskutečný. A snímek je hlavně o něm...

Tobruk (2008)

Ač jsem docela fandou válečných a historických filmů, toto pro mě byla agónie. Hodnocení je sice individuální vjem, ale nerozumím, jak tomu může dát někdo plné hodnocení...

Argo (2012)

Ben Affleck nebyl nijak dobrý herec, ale o to více mě překvapuje jako režisér. Tento počin se mu opravdu povedl a myslím, že naprosto zaslouženě získal Oscara. Téma bylo velmi zajímavé a dokonce postavené i na reálné předloze, což mě vzhledem k tématu docela překvapilo.

Habermannův mlýn (2010)

Z toho běhá člověku mráz po zádech... Na české poměry velmi dobře zpracovaný válečný film s vynikajícím Karlem Rodenem.

Smrtelná kořist (1987)

Tenhle buransky natočenej film mě zničil. Snad všechny záběry zde obsahují jakousi americkou tupost, předvídatelnost a kvalitní porci zabijáckých hlášek! Neustálé monology typu "teď chcípneš", "ty svině" nebo monology "nechal nějaké stopy?" "jen mrtvoly", dodaly tomuto filmu šťávu :-D

Táta na týden (2011)

Velmi milá severská komedie (i když tu napsáno, že je to drama), která by si zasloužila víc než 68% na csfd.

Sám ve stěně (2009)

Je to magor, jinak se to co dělá popsat asi nedá. Ale je v tom očividně skvělý :)