Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
23 fanoušků
/ 17 bodů
Guzi
Tomáš Guziur
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Forrest Gump
(1994)
Big Lebowski
(1998)
Temný rytíř
(2008)
Nelítostný souboj
(1995)
Mafiáni
(1990)
Skrytá identita
(2006)
Sedm
(1995)
Obvyklí podezřelí
(1995)
Dokonalý trik
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
17 bodů
Fanklub
(23)
Huntelaar
Demon.N
evuline
voyta7
tenebrae86
chevik
PJERUN
KatyEin
gabbika
dlugo
Lorealka
simonka8
okounfcb
gepard75
Judistka M
lukasvanek
Sam18
natalilika
anrifay
Renousek7
předchozí
1 - 20
další